דוכן חומוס לאירועים

ממה מורכב דוכן חומוס לאירועים?

חומוס משובח לצד פיתות טריות ומבחר עשיר של תוספות: פטריות חמות, גרגירי חומוס, בשר טחון, ביצה קשה.

מידע אודות דוכן חומוס לאירועים

תרים אחר דוכן חומוס לאירועים עבור האירוע שלכם? באתם ללוקיישין המתאים. חברת פופקולנד מומחית למעלה מן אחד עשר שנים  של שירות קייטרינג, אספקה, תפעול וגם השכרה של דוכני מזון עבור אירועים, טבעוני ואף צמחוני, עם כשרות כהלכה עבור כל מיני סוגים של אירועים בתוך מרחבי מדינת ישראל.

במידה כי הנכם חפצים באירוע ביחד עם חומוס ממשי  במגוון של טעמים, ביחד עם סלטים פנטסטיים, פיתות חמימות וגם טריות, גרגרים, טחינה, או לחלופין צ'יפס, קיימת היתכנות של תוספות ככל שעולה בפנטזיות שלכם. באמתחתנו כל הציוד אשר נדרש ואף דוכני המזון אשר אותם צריך עבור האירוע שלכם, תוך כדי ביצוע של סינרגיה של מניו חומוס בכל סוג של גודל עבור בחירה שלכם והן בכל מידה של שירות וכן בכל מידה של תפעול. בין אם מדובר בשירות של קייטרינג חומוס אסלי וכן בין אם מדובר בשירות של השכרת תנור מסוים או דוכני מזון עבור אירועים, אשר נוצרים באמצעות טבחים מקצועי, אשר מלווים בצוות של עובדים מסור וגם אדיב. במידה והנכם צריכים דוכן חומוס לאירועים עבור אירוע של חברה, עבור תערוכה, עבור חופה וקידושין, עבור חגיגה, עבור יום הולדת וכיוצא בזה – חברת פופקולנד הינה המענה האופטימלי בשביל האירוע שלכם.

דוכן חומוס לאירועים גורמה, חומוס ממשי, אשר נטחן מגרגרים בצירוף של טחינה, מוענק חמים בתוך צלחת פרטית עם צירוף של סלט ירוקות קצוץ, בתוספת של פיתות חמימות וגם עסיסיות עבור ניגוב, פטריות, טחינה, סחוג, ואף בצל מטוגן. מה הוא המזון הכי ישראלי אשר קיים? אין עוררין על כך, כי מדובר על חומוס ביחד עם תוספות, אשר עושה חשק לאכול עוד. בחברת פופקולנד מעניקים עבורכם דוכן חומוס לאירועים מקורי בתוך אריזה ייחודית, ביחד עם פיתות חמימות והן ניחוח משכר. המוזמנים שלכם ייהנו מן תוספות מדהימות, אשר ניתן לבצע סינרגיה שלהן בתוך צלחת של חומוס.

​כאשר אנו שומרים על מידת ניקיון רבה, אנחנו מעניקים חומוס גורמה אותנטי, כזה שלא ניתן לחדול לאכול אותו. כל מנה של חומוס עם פיתה חמימה דקורטיביים וכן באפשרותכם ליהנות ממגוון רב של עוד תוספות עבור בחירה שלכם – חמוצים, גרגרי חומוס חמימים, מיץ לימון, מסבחה עסיסית, טחינה איכותית, ביצה קשה, שמן זית או לחלופין פול טרי וכיוצא בזאת. אל פן של מנת החומוס, אפשר לבצע סינרגיה של עוד דוכני מזון אשר משתדכים ביחד עם חומוס, כמו לדוגמה – דוכן של נקניקיות, צ'יפס קריספי, או שמא דוכן של שווארמה וכיוצא בכך.

ממה מורכבת העלות של דוכני מזון עבור אירועים?

העלות של חומרי הגלם, מספר המשתתפים, קווי הדמות של האירוע, שעות הפעילות וכן מספר דוכנים של מזון מהווים את הנתונים אשר עשויים לשנות את העלות באופן משמעותי. אך אין זה קשור במידה ובתוך האירוע שלכם קיימים מאה אורחים או לחלופין שבע מאות אורחים, נמצא מספר היבטים אשר מורכבים בתוך העלות ואין משפיעים עליה, כלעיל –

  1. הדחה של הפסולת בתום האירוע.
  2. סגנון של דוכן מזון באופן אסתטי וכן חינני לעין המתבונן.
  3. צוות של עובדים.
  4. מפיות, כלים חד פעמיים וגם סכו"ם.

העלות של דוכני מזון עבור שאירועים כוללת את הפרמטרים שלהלן –

– מספר דוכנים של מזון – ככל שתזמינו יותר דוכני מזון לאירועים, ככה העלות עשויה להיות יותר רבה. מן ההיבט האחר, הרבה חברות אשר מעניקות הנחה הודות הזמנה של עוד דוכנים של מזון. בקרב כמה מהן כבר מן הדוכן השלישי תקבלו הנחה ניכרת ואף אצל השאר תוענק לכם הנחה אך ורק מן דוכן מזון רביעי ואילך. מומלץ שתדעו כי קיים פה אף חבילה מיטבית של דוכנים של מזון ועוד כל מיני אטרקציות עבור האירוע שלכם.

– בעלי מקצוע וכן שעות של פעילות – חלק מהאנשים מזמינים דוכני מזון לאירועים אך ורק לשעה הראשונה או לשעתיים הראשונות של קבלת הפנים, השאר מזמינים דוכני מזון עבור אירוע כמנה עיקרית וכן כקינוח. בשל כך, ממדי השעות וגם הצוות המקצועי יהא יותר רב ואף בהלימה לכה, אף העלות של דוכן מזון עבור האירוע שלכם.