בר שייקים לאירועים

בר שייקים לאירועים באווירת הקרנבל – דוכן עשיר וטעים המורכב מפירות העונה הטריים והטבעיים: תות, בננה, מלון, מנגו, אננס, תמר, קיווי, אבטיח, מלון וכיוצא בכך. השייקים מוכנים במקום האירוע לעיני קהל המוזמנים ויוכנו על בסיס מים / חלב רגיל/ חלב סויה/ מיץ תפוזים. בר אקזוטי וצבעוני במיוחד, המעוצב בשפע של דקוראציות פירות!

אינפורמציה ניכרת על בר שייקים לאירועים

בר שייקים לאירועים הינו המרענן הפורמלי של חגיגה אשר נחוגה בעונת הקיץ, אשר מורכבת מן שייק טבעי. חברת פופקולנד מספקת עבורכם דוכני מזון של מנות אחרונות, ניידות ואף בטוב טעם, אשר עמוסות במיטב פירות העונה, מוכנות ומזומנות לשקשק, למהול, להקציף והן לסחוט שיק טבעי בטעם מתקתק, משביע, עבור אניני הטעם של קהל היעד שלכם. דוכן זה, הולם עבור כל מיני חגיגות, מעניק מנעד עצום של טעמים טבעיים, אשר מבצעים סינרגיה באופן מופלא בין בריאות לבין טעם מתוק אשר הינו מרווה במיוחד. פירות אקזוטיים אשר מהם מייצרים את השיקים בבר שלנו כל הזמן עסיסיים, אותם בוחרים תוך כדי הקפדה. עבור קהל היעד שלכם מוענק שיק טרי על תשתית של מיץ תפוזים, חלב או שמא מים.

כיצד ניתן שלא לנצל על אותה דרך את הגלידה האמריקאית הכה מוצלחת שאנו מספקים? אל מול שיק טבעי מכל טעם, מוענק בדוכן מזון של מנות אחרונות אף מילקשייק במבחר כביר של סוגים. וביחד עם גלידה מנצחת, טעם כה משובח והן מרקם כה אופטימלי, אין עוררין על כך כי דוכן זה יהפוך למוצלח בתוך המסבה שלם. שיק טבעי או שמא מילקשייק – הדבר בהחלט אינו משנה מה שתחליטו. בכל אחד מביניהם או ביחד כמקשה אחת, אנו מספקים מקצועיות וכן ספציפיות, אשר ישדרגו את החגיגה שלכם במידה רבה מכל אירוע אחר.

כל מי אשר מבינכם בוודאי מעדיף בר שייקים לאירועים. אף אם מדובר בשיק אשר מושתת על גבי מיץ תפוזים ובין אם מדובר בשיק על תשתית של ברד או לחלופין של מים. שיק במנעד נרחב של פירות העונה מהווה אחת מן המנות האחרונות בטוב טעם וכן הכי עסיסיות. תפנקו את המוזמנים שלכם בבר כזה וגם תספקו עבורם אטרקציה גדולה מן מנה אחרונה אשר בפרט איננה בנלית. בר זה מורכב משפע עצום של פירות אקזוטיים, כולל פירות העונה ואך ממנעד נרחב של פירות ספציפיים.

שיק מאופיין ככה מזין בשל כל כי אינכם עשויים לספק את כל הוויטמינים מן המזון והוא נתיב נפלא לצרוך מגוון רב של ויטמין בשיטה פשוטה ואף זריזה, תוך כדי ספיגה שלמה של מנעד עצום של ויטמינים בתוך הגוף שלכם. הבר הכי כדאי עבור מנעד כביר של מסיבות, גם ימי נישואין וגם ימי כיף או לחלופין ימי גיבוש של העובדים שלכם – אספקט תזונתי של בר זה עונה על דרישה של המון בני אדם. כל בר של שיק מורכב באופן אינדיבידואלי, בשל כך מגישים עבור המוזמנים שלכם את הבקשה הספציפית שלהם. מומלץ לכם מאוד כי תבחנו מבעוד מועד מה הן החלופות והן מה הן פירות העונה על מנת שיוענק עבורכם מקסימום למען החגיגה שלכם. ימי הקיץ הם התקופה הכי כדאית עבור שתייה מרווה והן קרירה. כמו כן, בתוך מדינת ישראל אשר שטופת קרני שמש, אף בימי הסתיו והן בימי האביב מומלץ לכם מאוד לבחון בר מרווה הנ"ל. כל הפירות העונתיים בבר של שיקים הינם רעננים, אשר אותם סוחטים לעיני קהל היעד שלכם וכן הם מעניקים פתרון תזונתי.

דוכני מזון עבור אירועים

חברת פופקולנד מעניקה מנעד עצום של דוכני מזון, אשר הולמים כל מיני מסיבות, בין אם מדובר ביום הולדת ובין אם מדובר באירוע עסקי. אצלנו עושים שימוש בחומרי גלם הכי איכותיים, תוך שימת דגש אל האלמנטים הכי זעירים ואף הדבר בהלימה אל הדרישות שלכם ואל הקונספט של המסיבה שלכם. ראשית של השירות אשר אנו מעניקים הינו בייעוץ ואחרי זה בהרבה של מניו ספציפי עבור סוג החגיגה שלכם, על מנת שהמשתתפים באירוע שלכם יזכרו את הטעמים עוד שנים ארוכות.

אנו מקצועניים בהפקה של מסיבות משפחתיות והן בהפקה של אירועי חברה, אשר מוגדרים בחשיבה מחוץ לקופסה והן בהלימה פרטית מרבית עבור היעדים וכן עבור הדרישות שלכם.

מה היתרונות של בר שייקים לאירועים?

השאלה – מה היתרונות של בר שייקים לאירועים? זוכה לתשובה כי במדינת ישראל רוב האירועים נערכים בעונת הקיץ, בשל רווחת המוזמנים, אשר מבכרים לבוא לאירוע כאשר הם נהנים מאקלים חם ואין מאקלים קר או מגשם. מפאת סיבה זו, העמדה של בר שייקים לאירועים עשויה להוות מענה אופטימלי עבור כל מי מבינכם אשר מעוניין לרענן את המוזמנים לאירוע שלו ולהסב להם לטעום שייקים מיוחדים באירוע שלכם.
כמו כן, היתרון הכי ניכר של בר שייקים לאירועים טמון במשקאות הטעימים שהמוזמנים שלכם יכולים ליהנות מהם במשך האירוע החגיגי שלכם. בשל כך כי בר שייקים הינו מאובזר אך ורק בפירות טריים ואף בבלנדר מקצועי, ההכנה של השייקים מתבצעת במהירות רבה, באופן הזה שהמוזמנים של האירוע שלכם אינם נדרשים להמתין עת ארוכה עד שיוענק להם המשקה שבו הם בחרו. יתרה מזאת, בר שייקים לא תופס יותר מדי שטח במקום שבו נערך האירוע והינו בדרך כלל נייד על ידי דוכן משקאות ייעודי לכך. 
הבר שייקים מוצג על ידי חזות מרשימה של נוכחות וצבעים מגוונים, מה שחלוטין עשוי לשדרג את האירוע שלכם – באפשרותו של כל בר שייקים להפוך אירוע פשוט לכדי אירוע שאותו כל המוזמנים שלכם יזכרו היטב בטווח הארוך. 

איזה שייקים מתאימים לאירועים?

למענה על השאלה – איזה שייקים מתאימים לאירועים? נגיד לכם כי בוודאי כל אחד מבינכם אוהב לשתות פרישייק טבעי ומרענן. השייקים שמתאימים לאירועים הינם מבוססים על מיץ תפוזים, מים, או על חלב, מדובר אודות פרישייק טבעי שמורכב מפירות העונה שמהווה את הדבר הכי צונן ומרענן שבאפשרותכם ליהנות ממנו במהלך האירוע, בפרט כאשר עסקינן בעונת הקיץ היוקדת. השייקים אשר הכי מתאימים לאירועים הינם בטעמים של – תמר, בננה, אבטיח, תות, מלון, אננס או מנגו.

כיצד עמדת בר שייקים תשדרג את האירוע שלכם?

נשאלת השאלה – כיצד עמדת בר שייקים תשדרג את האירוע שלכם? ועל זאת נאמר כי על סמך הניסיון של חברות שמספקות בר שייקים ניכר כי הוא מתאים כמעט לכל סוג של אירוע. כמו לדוגמה, אירוע שנערך בחיק הטבע, או אף אירוע שנערך באולם אירועים סגור. בר שייקים משדרג כל סוג של אירוע, כגון – אירוע חברה, בת או בר מצווה, יום הולדת, יום אהבה, יום נישואין וכיוצא בזאת. הוא לא מתאים אך ורק לשוחרי הבריאות מבינכם, כי אם הוא ישדרג את החוויה עבור כל מוזמני האירוע שלכם. בר שייקים מוסיף טעם טוב ורעננות לאירוע שלכם. 

מה כולל בר שייקים?

השאלה החשובה של מה כולל בר שייקים? תקבל מענה בדמות כי בר שייקים מציע למוזמנים של האירוע שלכם ליהנות משייקים אשר מבוססים על מנעד רב של פירות איכותיים וטריים, טעימים מאוד, מזינים וממריצים. בר השייקים נועד למשוך את עיני האורחים שלכם בססגוניות הנפלאה שלו – מדובר אודות דוכן שוקק חיים, חי ובועט ובעיקר ססגוני. בר השייקים מעניק זריקה של צבע מרעננת למקום של האירוע, אשר מאפשרת למוזמנים שלכם להתפנק יותר מהסטנדרט המקובל בכל אירוע אחר. בר השייקים נאמן לאיכות מעולה של חומרי הגלם. הוא כולל את כל פירות העונה, מן היעד לספק למוזמנים של האירוע שלכם שייקים טריים מאוד, וכן משתמשים בו בפירות אקזוטיים בשפע רב, על מנת לקבל טעמים ספציפיים ומפנקים אשר ערבים לכל חיך. 

מה המחיר של בר שייקים לאירועים?

השאלה שבוודאי מטרידה אתכם יותר מכל הינה – מה המחיר של בר שייקים לאירועים? ועליה נאמר כי המחיר משתנה בין כמות המוזמנים חברה לחברה, כאשר הממוצע הינו אלפיים ₪ לבר גדוש במשקאות.

רוצה לדעת עוד על אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים? חזור לעמוד הבית >>

דילוג לתוכן