פיתה דרוזית לאירועים

פיתה דרוזית לאירועים זהו דוכן אותנטי המרכיב פיתות דרוזיות הנאפות בבוקר יום האירוע ומוגשות לצד לאבנה, חומוס, טאבולה, מסאבחה, חריף, שמן זית, זעתר חמוצים, זיתים ושיפקה.

מידע אודות פיתה דרוזית לאירועים

 פיתה דרוזית לאירועים – אנו מגיעים עם פיתות מוכנות שנאפו על גבי סאג', תוך כדי צירוף של מנעד נרחב של ממרחים מלוחים או שמא מתוקים, לבנה, זעתר והן שמן זית. בדוכן זה אפשר למלא את הפיתה במגוון של ממרחים מלוחים, כמו למשל – מגוון ירקות, גבינות או לחלופין בממרחים מתוקים ביחד עם מגוון תוספות מתוקות. פיתה דרוזית היא המרכיב הקל, האלמנטרי וכן אנין לחיך אשר מרכיב כל של מזון דרוזי מקורי. אפייה על גבי טאבון, מוודאת כי יוענק לפיתה מבחר של ארומות וכן מבחר של טיב טעם אשר היא עשויה לקבל. במציאות של היום בוודאי כבר כולכם מכירים את דוכן של פיתה דרוזית לאירועים, אשר הינו הטרנד הלוהט של יריד, אף באירוע פרטי, פשוט כי פיתה דרוזית מהווה אלמנט מצליח עבור אירוע מנצח. בתוך דוכני המזון של חברת פופקולנד מעניקים עבורכם שפע רב של דוכני מזון עבור אירועים, כולל דוכן של פיתה דרוזית לאירועים, ביחד עם מנעד רב של תוספות, מטבל מקורי וכן ממרחים.

מה היא העלות של דוכן של פיתה דרוזית לאירועים בקייטרינג של החברה שלכם?

המחיר של דוכן של פיתה דרוזית לאירועים נגזר מכמות האורחים אשר יגיע לאירוע שלכם וכן מהסוג של התוספות אשר יוענקו על ידינו, בהתאם לבחירה שלכם.

מדוע מומלץ עבורכם בחום להזמין שירות של דוכן של פיתה דרוזית לאירועים עבור האירוע שלכם?

  1. נשנוש פשוט במשך האירוע שלכם – הפיתה הדרוזית הינה נשנוש קליל, ערב לחיך וכן משביע וגם בשל דמותה הפשוטה הינה הולמת עבור כל אירוע. בנוסף לכך, מפאת הסיבה כי אפשר לחטוף אותה בפשטות, היא מגנה על מידת משנה מרץ עצומה של המוזמנים שלכם ואף לא תלאה אותם או לחלופין תסב עבורם הרגשה של כבדות.
  2. המזון הדרוזי מוכר בספציפיות שלו וגם בטעמו המגוון אשר הינו טעים, אבל אל מול הנ"ל, המזון הדרוזי בכלל ואף הפיתה הדרוזית בייחוד, הולמים בפרט עבור אירועים, בגין זאת שהינם מאופיינים בקלות שלהם והן אפשר לאכול אותם תוך כדי הליכה, דיבור על הא ועל דא, וכן בין פיזוז על רחבת הריקודים לבין שחייה בים.
  3. הנוער הצעיר בפרט מעדיף אותה – פיתה דרוזית מהווה מזון אשר הנוער הצעיר בפרט מעדיף. לרוב, המזון אשר מוגדר עבור אירוע הינו מזון אשר הולם באופן ספציפי עבור מבוגרים, בשל כך הפיתה הדרוזית מהווה עבורכם מענה פנטסטי בשביל חגיגת יום נישואין, חג האהבה או יום גיבוש עבר העובדים שלכם, בהם מעורבת הימצאות של חבר'ה אשר הנם צעירים.

לאיזה אזורים מגיע צוות העובדים של חברת פופקולנד?

חברת פופקולנד באה אל אירועים בתוך כל רחבי מדינת ישראל – בדרום, במרכז וגם בצפון, אל המשרד שלכם, אל אולם או גן אירועים ואל אירוע תחת כיפת השמיים.

איזה תוספות כדאי ואף אפשר לבצע סינרגיה ביחד עם פיתה דרוזית?

כדאי לכם לבצע סינרגיה ביחד עם הפיתה הדרוזית בתוספות הבאות – טחינה, חומוס, או לחלופין לבנה.

במידה והמזון בדוכנים שלכם הינו כשר?

בוודאי שכן. לכל דוכני המזון אשר אנו מספקים יש כשרות מלאה.

מידע נוסף עבור דוכן פיתה דרוזית לאירועים

עושים אירוע עבור הכיתה של הילדים שלכם או חוגגים יום הולדת? חושבים הודות יום גיבוש או יום כיף עבור העובדים שלכם? מה תחשבו על וויתור של שירותי קייטרינג, אשר יגבו מכם עלות של הון תועפות או שמא הכנות של כמה ימים? דוכני מזון עבור אירועים הינם המענה הכי אפקטיבי עבור אנשים אשר מעוניינים בחיים הטובים בלי משנה מרץ יותר מדי. עבור מה לשכור מתחם או לחלופין לארח בדירה שלכם, לעצב, לנקות, לארגן, לייצר אוכל, לנקות בתום האירוע, להשיב על כנו כל דבר – וכל הנ"ל רק על מנת לחסוך במחיר.

עם יד על הלב, כי ביחד עם דוכני מזון לאירועים באפשרותכם לחסוך הרבה יותר ממון. ולא רק עלויות, כי עת רבה, בלבולי ראש, טרדה, רכישה, הסתובבות, משנה מרץ ואף הרבה הכנה. דוכנים של מזון גם מייתרים את הדרישה של שכירת מתחם והן הוצאות מטורפות הודות אזור מרכזי, אשר דורש הוצאה בגין חנייה של קהל היעד שלכם, ניצבות בתוך פקק וכיוצא בזה. תוך כדי חיסכון ניכר, הנכם עשויים לוודא עבורכם כיף מרבי תוך השקעה מועטה.

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

מופע להטוטים- מופע אש

מופע להטוטים- מופעי להטוטי אש סוחף במיוחד באחד ממופעי הלהטוטים אתם תפגשו את המלצר הקפדן...

הרכב ברזילאי

הרכב ברזילאי מחפשים אטרקציה לאירוע שתלהיט את קהל המוזמנים? הרכב בריזלאי של 4 נגנים +...

מבוך לייזר

מבוך לייזר מחפשים אטרקציה לאירוע ייחודי במיוחד? המשתתפים צריכים לעבור מקצה אחד לשני מבלי לגעת...

מנטליסט לאירוע חברה

במהלך אירוע עסקי נהוג לשלב הופעת אמן אורח והחברה יכולה לבחור בין DJ, זמרת או...

מתקנים מתנפחים אקסטרים

מתקנים מתנפחים מתקנים מתנפחים אקסטרים המתאימים לכל גיל : -כדורגל אנושי- מומלץ! -קיר טיפוס 7...

ספורט אתגרי אטרקציה לאירועי חברה

ספורט אתגרי אטרקציה לאירועי חברה מגוון פעילויות ספורט אתגרי מומלצות במיוחד לימי כיף וגיבוש עובדי...

דילוג לתוכן