לכל שאלה ומידע נוסף, מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

יצירת קשר

  מה זה 9 + 3 ?


  שאלות נפוצות

  לשאלה – מה היתרונות של השכרת ציוד לאירועים? נשיב כלהלן –

  חברת שמעניקה שירות של השכרת ציוד לאירועים תסייע לכם בפתרון של הלוגיסטיקה מסביב לאירוע. החברה תציע לכם מוצרים משלימים וציוד נוסף, אשר יענו על הצרכים שלכם לקיום האירוע. כשהינכם מעוניינים לרכוש מכונות מזון או ציוד אחר לאירועים, תהיו מחויבים לאסוף את כל הציוד מכל מיני ספקים, או לדאוג להובלה וכיוצא בזאת. לעומת הלוגיסטיקה של השכרת ציוד שהרבה יותר נוחה.
  במידה ואתם מתכננים אירוע אחד, והשימוש בציוד הינו חד פעמי, לא כדאי לכם לקנות מכונת מזון ולגלות שהינה נשארה במחסן במהלך הרבה זמן, בשל כך כי אין השתמשתם בה. במידה והשימוש שלכם במערכת ההגברה הינו חד פעמי, כדאי לשכור אותה.
  הדרך הכי חסכונית לארגן אירועים הינה למצוא חברה מהימנה, אשר מציעה ציוד לאירועים בהשכרה ומציעה לכם מחיר יומי שפוי, בהתאם לסוג הציוד שאתם מעוניינים לשכור.

  שאלת מיליון הדולר היא – איזה אטרקציות מומלצות לאירוע? ובכן, אין כל אירוע מתאים לכל מיני אטרקציות לאירועים. ייתכן שהנכם מדמיינים אירוע שכולל הכל, כמו למשל –דוכני מזון לאירועים, מתנפחים, מכונות עשן, תאי צילום וכיוצא בזה, אך לאמתו של דבר, הגינה שלכם אינה עשויה להכיל כל זאת. עליכם למצוא אטרקציות שיתאימו לחלל ולכמות המוזמנים שלכם.

  נשאלת השאלה – מה חשוב לדעת לפני השכרת ציוד לאירועים? ועל כך נשיב –

  קיימים כמה שיקולים בטרם בחירת ציוד להשכרה, כמו לדוגמה – גודל המקום, גילאי האורחים, הגובה הממוצע שלהם וכיוצא בכך.
  כאשר בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים, יש לבחון קיומו של ביטוח מתאים.

  רוצים לעבוד בפופקולנד? צרו קשר לפרטים

  חיפוש עבודה

  פניה לשליחת קורות חיים