דוכן קיורטוש לאירועים

הגשת הקיורטוש לאורחים באירוע

דוכן קיורטוש לאירועים – "ניחוחות מהונגריה" – ייחודית לפופקולנד – המאפה ההונגרי המפורסם – מרודד ונאפה במקום לעיני המוזמנים!

מציף בניחוחות מופלאים של מתיקות ואפייה מוגש באריזה ייחודית במגוון תוספות : חלווה, שוקולד, קינמון, בוטנים, סוכר חום, קוקוס רגיל, קוקוס קלוי, סוכריות שוקולד, סוכריות צבעוניות, עדשי שוקולד. ומגוון סירופים משובחים: שוקולד חום, ריבת חלב, מייפל, סירופ תותים.

המשמעות של דוכן קיורטוש לאירועים

דוכן קיורטוש לאירועים החדש אשר מקורו ממדינת הונגריה, מוגש במנעד נרחב של טעמים. אפשר להוסיף אותו אל דוכן של משקאות חמים. דוכן זה מהווה מנה אחרונה הונגרית פנטסטית בכל מיני סוגים של טעמים, כמו למשל – קרמל, נוטלה, אגוז, ריבת חלב, וניל ואף חלווה.

מה הוא דוכן קיורטוש לאירועים?

קורטוש בשפה ההונגרית הינן קורטוש קולאץ, מדובר הודות מאפה אותנטי הונגרי, אשר מורכב מן בצק של שמרים באופן של גליל. רוכשים אותו כמזון של רחוב ואף מן קונדיטוריה, בתוך מדינת הונגריה והן באזורים אשר סמוכים לה וכן בכל מיני מדינות שם. המובן של הכינוי של קורטוש בשפה ההונגרית הינו ארובה, על שום אופן של המאפה. המקור של הקורטוש מגיע מן מדינת טרנסילבניה וכן עד תחילת שנת אלפיים לא היה ידוע במדינה של הונגריה. הכינוי שלו מורכב מן הביטוי בשפה ההונגרית קורט, אשר המובן שלו הינו הקרן של חיה. הביטוי קולאץ מאפיין מעין מאפה, אשר זהה לחלה. המעדן נמצא אף במדינת צ'כיה והן נקרא שם טרדלניק.

קיורטוש הונגרי טומן בחובו בצק של שמרים, אשר מן אופן סלילי של מערוך, אשר מורכב מן עץ וכן מגולגל בהיקף שלו. אחרי זה מוחדר המערוך אל תוך תנור של אפייה ספציפי וגם חג בו כמה דקות בתוך חום רב עד שהמאפה מוכן ומזומן. בחגיגה וגם בקרנבל מכינים אותו על גחל. לרוב מניחים על גביו סוכר, אשר הופך לקרמל במשך האפייה. הינו שכיח בפרט באופן האלמנטרי – בצק בליווי של סוכר ואף נהוג לצרף אליו נוגט, קינמון, שוקולד, אגוז והן שקד. בתוך מדינת ישראל מאופיין בכינוי קיורטוש כמותג, אשר פותח באמצעות הקונדיטור וכן השף מר רגב דורון.

במציאות של היום, דוכן קיורטוש לאירועים מאופיין כחוויה רבה של ספציפיות עבור חגיגה של חברות וכן עבור חגיגות. דוכן זה מורכב עבור מאפה הונגרי למען המסיבה שלכם. בטוח שרובכם מסתקרנים איך מכינים קיורטוש הונגרי מקורי,  במהלך האירוע תוכלו לראות במו עינכם איך מכינים קיורטוש.

דוכן קיורטוש לאירועים מורכב מן צוות עובדים אשר מתפעל אותו ברוב אדיבות ובהרבה חיוכים. מאפה הונגרי זה פרוס באופן של טבעת. מנעד נרחב של תוספות, כמו לדוגמה – שברים של בוטנים, מקופלת לבנה או לחלופין מקופלת חומה, פקאן של סוכר, חתיכות של עוגיות אוריאן, חלווה והן אם אנד אם וכיוצא בזאת.

במידה וטרם יצא לכם לאכול מן מעדן הקיורטוש הונגרי – עליכם להבין כי הנכם מחמיצים בענק. הינו מאפה אשר מקור במדינה של הונגריה מוכר ואהוב על כל האוכלוסייה שלה. דוכן קיורטוש לאירועים הינו דוכן דקורטיבי וכן נגיש. את המאפה הזה יאפו אל מול עיני קהל היעד שלכם במכונת קיורטוש מקצועית, כה שהאטרקציה החזותית מצרפת כמו עבור העונג של אכילה מזמינה. מתכון הקיורטוש שלנו כל כך טעים אפשר להניח על הצד שלו שפע עצום של תוספות אשר הינן פנטסטיות, כמו למשל – שברים של מקופלת לבנה או לחלופין חומה או שמא מבחר של גלידות ועוד כל מיני מנעד נרחב של תוספות נפלאות. קריוטוש המאכל אשר מגיע מן מדינת הונגריה, אשר מטריף את כל אחד מבינכם כעת עשוי להיות הקלף המנצח בעת המנה האחרונה בתוך המסיבה שלכם.

בחברת פופקולנד באפשרותכם כי יוגש לכם דוכן קיורטוש לאירועים כפי אשר במדינת הונגריה, מתכון הקיורטוש שלנו מורכב מן תוספות בלי סייג . את הדוכן הזה ניתן לבצע סינרגיה בליווי של שפע עצום של מנות אחרונות.

ההוויה של דוכנים של מזון

תחום דוכני מזון עבור אירועים הפך לעוצמתי עד כדי תעשייה מלאה. מפיקי חגיגות מחליטים לערוך מסיבה בעלת מיעוט של משתתפים ואף אישית, לעומת חגיגה של הרבה משתתפים. את המסיבה הנכם עשויים לחוג בגינה של הדירה שלכם, באם הנכם דרים בתוך דירה של גן או אשר ברשותכם דירה פרטית, אבל יש בנמצא אף אשר מפיקים אירוע תחת כיפת השמיים. אין זה קשור איפה אוותה הנפש שלכם לבצע את החגיגה העתידית שלכם, באם עסקינן במסיבה אשר מועטה בקהל יעד, הנכם נדרשים לשכור דוכני מזון עבור אירועים לחגיגה מעטה של משתתפים, אשר החברה תטפל במזון עבור כל המוזמנים שלכם במעדנים ערבים לחיך וכן בריאותיים ביותר.

דילוג לתוכן