דוכן שלג בטעמים לאירועים

דוכן שלג בטעמים לאירועים עמדה ייחודית לפופקולנד עם מגוון רחב של טעמים. דוב השלג מייצר כדורי שלג המוגשים בכוסות ייחודיות ועליהם מזלפים מגוון סירופים פירותיים לבחירה: פסיפלורה, תות, דובדבן, פטל, תפוח, לימון, תפוז, משמש, אננס ועוד. ניתן לשדרג עצמאית את דוב השלג בטעמים באלכוהול וליצור כדורי שלג אלכוהוליים! (כגון ליקרים/ואן גוך)

המהות של דוכן שלג בטעמים לאירועים

דוכן שלג בטעמים לאירועים הינו מורכב מן מכונה עכשווית, אשר טוחנת קובייה של קרח לסוג של פתיתים של שלג, דבר אשר נותן בידי קהל היעד שלכם להרכיב כדורי של שלג אל תוך גביע באופן של קונוס. עליהם אפשר למעשה לשפוך תרכיז ספציפי במנעד נרחב של טעמים, כמו למשל – משמש, ענבים, מנגו, תות בננה, תפוח ואף תות עץ וכיוצא בזה. דוכן זה הינו דוכן מזון שכיח ביותר בימי הקיץ החמים והן הולם עבור אירוע רב משתתפים.

האם להזמין דוכן שלג בטעמים לאירועים או לחלופין להזמין דוכן מזון של ברד?

קיימים הרבה הבדלים בין דוכן שלג בטעמים לאירועים לבין דוכן מזון של ברד. בעצם דוכן של שלג הולם ביותר עבור מסיבה בעלת מספר רב של אורחים, בשל כך כי הינו טומן בחובו מכונה אשר גורסת קרח אל פתיתים של שלג וכל עוד קיים תחת אמתחתכם כמות רבה של קרח, הינה עשויה לפעול והן לייצר במתחם את המספר הנדרש, בנוסף עמדת שלג נותנת מגוון רחב וגדול יותר של טעמי פירות וכך הלקוח בוחר איזה טעם הוא בוחר מתוך המגוון הרחב אל מול מכונה אחת של ברד,אשר נותנת 2-3 סוגי טעמים אשר בעת תום מיכל תידרשו למלא בחזרה את התרכיז והן את התערובת של המים וכן עד שהכל יהפוך לברד יימשך בממוצע כארבעים דקות וכלה בשעה. אל מול זה, בתוך מכונה של ברד אפשר אף להכין אייס וניל, אייס קפה וכן אייס פסיפלורה וכיוצא בזאת. דוכני מזון כמו לדוגמא – דוכן של שלג אפשר לשכור רק את המכונה מן חברת פופקולנד ובזאת לחסוך את ההוצאה של מפעיל.

סינרגיה כדאית עבור דוכן שלג בטעמים לאירועים – דוכן של סושי, דוכן של מאפים, דוכן של טורטיות מקסיקניות, דוכן של פוקצ'ה, דוכן של סושי, דוכן של פיש אנד צ'יפס או של שניצלונים אנד צ'יפס וכן דוכן של משקאות קרים וכיוצא בכך.

הטרנד העכשווי מן מדינת ארצות הברית הגיע לחברת פופקולנד – מכונה של שלג בטעמים, אשר מייצרת פתיתים של קרח מקררים וגם עשירים בטעמים, עבור שדרוג של כל מסיבה בעונת הקיץ, זו היא אטרקציה מתוקה וגם רעננה. מדובר במכונה איכותית להכנה בתוך דוכן שלג בטעמים לאירועים במנעד נרחב של טעמים. לעומת מכונה אשר מייצרת ברד, בתוך מכונה זו אפשר לייצר כמות אדירה של טעמים בעת ובעונה אחת. בשורה משמחת עבור קהל היעד המבוגר – אפשר לבצע סינרגיה אף ביחד עם משקה אלכוהולי. טעם טבעי בסינרגיה של פינה קולדה, וודקה, ג'ין, רד בול, רום והן טקילה וכיוצא בזה.

עבור מי דוכן שלג בטעמים הולם?

הולם בפרט עבור חגיגה בעונת הקיץ היוקדת, מכל סוג וגם מכל טווח של גיל – אירוע של חבר'ה צעירים, ברית או לחלופין בריתה וכיוצא בכך, או שמא כבונוס אלכוהולי מדהים בפרט עבור יום נישואין בעונת הקיץ או לחלופין בר/בת מצוות /ימי הולדת .

השירות של דוכן שלג בטעמים לאירועים מורכב מן הנ"ל

  1. השירות טומן בחובו כמה צוות של עובדים מיומן.
  2. הכנה בעת האירוע של שלג בכל מיני טעמים.
  3. הידור על גבי השלג מן סוכריות גומי מתוקות.
  4. מנעד רב של טעמים, כמו לדוגמה – ענבים, מלון, לימונענע, פסיפלורה, מסטיק, מנגו, דובדבן, והן למבדה.
  5. תוספות טרופיות מעל , כגון – חתיכות של אבטיח או לחלופין של מלון רעננות.

דוכן שלג בטעמים לאירועים הינו הטרנד המוביל העכשווי עבור המסיבה שלכם, אשר שופע בגוונים, הינו מעדן שאין מבחינים בו בכל אירוע, הר של שלג בטעמים, גרוס בכל מיני צבעים.

המובן של דוכני מזון עבור אירוע

תרים אחר דוכני מזון עבור המסיבה שלכם? דוכני מזון עשויים להיות נדבך משמעותי בכל חגיגה. דוכני מזון של חברת פופקולנד מספקים עבורכם מענה קולינארי, בין אם מדובר בארוחה שלמה ובין אם מדובר בחטיפים. אצלנו מתפעלים את דוכני מזון בכל סוג של מסיבה, כולל מסיבה של רווקים או לחלופין של רווקות, יום נישואין, אירוע של חברה, בתוך הדירה שלכם, בתוך הגינה שלכם, תחת כיפת השמיים, בתוך אולם אירועים סגור וכיוצא בכך.

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

שולחנות משחק לאירועים

אטרקציות לעובדי החברה: שולחנות משחק : הוקי אוויר, כדורסל אלקטרוני, כדורגל שולחני, סנוקר, פינג פונג...

אומנות באירוע- נחלת בנימין

אומנות באירוע- נחלת בנימין אטרקציה לאירוע במגוון ייחודי במיוחד? -פינת איפור -פינת קעקועי נצנצים -פינת...

מתקנים מתנפחים לאירועים

מתקנים מתנפחים לאירועים מתקנים מתנפחים לאירועים במגוון רחב לכל אירוע: אתגרון ענק, מיטת צעצועים, הר טיפוס,...

תא הקלטות

תא הקלטות מחפשים תא הקלטות לאירוע? אמרנו מוסיקה …אמרנו תא הקלטות .. להיכנס לתא ההקלטות ולהקליט...

מבוך לייזר

מבוך לייזר מחפשים אטרקציה לאירוע ייחודי במיוחד? המשתתפים צריכים לעבור מקצה אחד לשני מבלי לגעת...

הרכב ברזילאי

הרכב ברזילאי מחפשים אטרקציה לאירוע שתלהיט את קהל המוזמנים? הרכב בריזלאי של 4 נגנים +...

דילוג לתוכן