בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים

בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים הוא דוכן עשיר במגוון ירקות טריים הנחתכים במקום האירוע – לימון, חסה, עלי בייבי, מלפפון, תירס, עגבנייה, גזר, קולרבי, פטריות, שומר, סלרי, זיתים, פטרוזיליה, פלפל ירוק, פלפל אדום, בצל, פלפל צהוב, נבטים, כרוב.

במגוון רטבים: ויניגרט, אלף האיים, רוטב שום, פסטו, שמן זית, אריסה, טפנד זיתים, לימון כבוש, חמוצים, זיתים ושיפקה.מוגש בכלים מתכלים.

בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים

דוכני מזון עבור אירועים דקורטיביים, אטרקטיביים עבור עין המתבונן. כל מוזמן אשר יבוא אל האירוע שלכם ישלהב כפלים – בפעם הראשונה מן המזון הערב לחך ובפעם השניה מן הסגנון האטרקטיבי. כאשר הנכם בוחרים להעניק את המזון באירוע שלכם על ידי דוכני מזון לאירועים, באפשרותכם להרכיב אותם ואף לסגנן אותם בהלימה פרטית עבור מנעד רב של קהל היעד שלכם.

 באפשרותכם להציב דוכנים של מזון אשר הולמים ילדים, באפשרותכם להעמיד דוכנים של מזון אשר הולמים בני אדם צמחוניים או לחלופין בני אדם טבעוניים וכיוצא בזה. בשיטה הנ"ל כל מוזמן שלכם באפשרותו לאתר את המזון אשר הינו מעדיף והן אליו הוא רגיל. דוכן מזון נותן לבצע קייטרינג עבור אירוע אף באזור אשר אינו בנלי.

 במידה ובחרתם לבצע חגיגת בר מצווה בחיק הטבע, כל מוזמן שלכם עשוי ללכת אל דוכן מזון, ליטול צלחת עם מזון, לחוג בין עמיתים או שמא להתיישב על גבי הדשא. בנתיב הנ"ל באפשרותכם לבצע אירוע בחיק הטבע אשר אינו בנלי, כמו למשל – תחת כיפת השמיים, על גדת החוף, בפארק או לחלופין בשמורת טבע וכיוצא בזאת, באזור שבו יותר קשה להציב כיסאו וכן שולחן למען הארוחה. דוכני מזון עבור אירועים לא מהווים רק מענה עבור הגשה של אוכל, כי אם חלק לא נפרד מן הסגנון של המתחם וכן מן האווירה של האירוע שלכם.

 במידה והנכם תרים אחר חברה איכותית עבור דוכנים של מזון, צרו כעת קשר עם חברת פופוקלנד. אנו נלווה את האירוע שלכם בצורה פרטית, החל מבחירת המניו וכלה שתום המוזמנים שלכם ילך מן המתחם של האירוע שלכם. אצלנו ישנה הקפדה יתרה על כל אלמנט, לרבות ההיבטים הזעירים ביותר.

אינפורמציה רבת חשיבות על בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים

בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים – הינו עבור אניני טעם וכן הוא מזין ובריא. תוך כדי עשיית שימוש של חומרי גלם הכי איכותיים בשוק. דאגה מיטבית וגם הקפדה על מוצרים רעננים. בחברת פופקולנד נותנים בידכם לבצע סינרגיה של בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים באירוע שלכם. אנו מקפידים הודות תזונה מזינה וגם הודות תזונה מיטבית, כי כבר ידוע עוד מקודם, שאין זו פופולאריות חולפת, כי אם דרך חיים, בשל כך אנו מעניקים לכם אפשרות של סינרגיה של הדוכן הנ"ל בכל סוג של אירוע שלכם.

ביצוע סינרגיה של בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים כחלק מן קייטרינג – קייטרינג אשר הינו בשרי או לחלופין קייטרינג אשר הינו חלבי, נותן בידכם הענקה של שפע כביר של חלופות עבור האורחים שלכם, תוך כדי הענקה של תשומת לב על צ'אנס תזונתית מזין וכן בלי מן קלוריות. בתוך בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים הנכם עשויים להעניק עבור קהל היעד שלכם אוכל אשר הינו מזין, תוך כדי הרכבה שהיא פרטית, אשר מהודרת במנעד נרחב של רטבים וגם תוספות על פי בחירה שלכם.

 דוכן של סלט עבור אירוע נותן בידכם להעניק חלופה מזינה, בטוב עם ואף קלילה עבור קהל היעד שלכם מכל גיל שהוא. עושים שימוש בתוך בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים כסוג של צירוף נחמד אל המניו המיועד או שמא כצירוף תזונתי קסום עבור אירוע אשר הוא מושתת על ביצוע של סינרגיה של שפע כביר של דוכנים. כמו כן, הדוכן הנ"ל הולם אף אירועים של חוץ והן מבצע סינרגיה נפלאה בתוך אירוע תחת כיפת השמיים. אפשר אף לבצע סינרגיה בדוכן זה של טאבון פוקאצ'ה, דוכן של טורטיות, דוכן של פלאפל, דוכן של מעורב ירושלמי וכיוצא בזה.

בר סלטים בהרכבה אישית לאירועים מבצעת סינרגיה כצירוף משלב וכן קל עבור כל מניו. היא גם מעניקה פתרון עבור קהל היעד שלכם, אשר שומרים הודות אורח חיים בריאותי או צמחוני או לחלופין אורח חיים טבעוני.

דילוג לתוכן