דוכן גריל בשרים לאירועים

דוכן גריל בשרים לאירועים מורכב ממבחר בשרים טריים הנקנים בקצבייה ביום האירוע הנצלים על פלאנצ'ה חשמלית/ מנגל גחלים ישראלי במקום האירוע ומגוון סלטים המוכנים במקום האירוע לעיני המוזמנים.

לבחירה ממגוון בשרים: פרגית עוף ,קבב כבש, כבד עוף, כנפי עוף מתובלות, צ'וריסוס, נקניקיות מרגז (חריפות), סטייק אנטריקוט משובח ועוד. מגוון סלטים, רטבים צ'יפס ופיתות: חומוס, טחינה, סלט ירקות קצוץ ,סלט כרוב לבן,סלט כרוב אדום, גזר מרוקאי, בצל, פטרוזיליה, חמוצים, זיתים, שיפקה, עמבה, קטשופ, מיונז, חרדל, צ'ילי מתוק, צ'ילי חריף , עריסה חריפה ,צ'יפס חם ופיתות.

דוכן גריל בשרי לאירועים הינו דוכן ברביקיו המכיל מנעד רב של בשר טרי אשר נרכש במועד של האירוע שלכם והן נצלה לעיני כל האורחים שלכם בזמן ממשי כדוגמת: פרגיות עוף ,קבב כבש, כבד עוף, כנפי עוף מתובלות, צ'וריסוס, נקניקיות מרגז חריפות, סטייק אנטריקוט. ה-BBQ מבוצע על גבי פלאנצ'ה חשמלית / מנגל גחלים ישראלי בעת האירוע שלכם וכן שפע של סלטים ותוספות המוכנים ומוגשים במקום האירוע כדוגמת: חומוס,טחינה, סלט ירקות קצוץ ,סלט כרוב לבן,סלט כרוב אדום, גזר מרוקאי, בצל, פטרוזיליה, חמוצים, זיתים, שיפקה, עמבה, קטשופ, מיונז, חרדל, צ'ילי מתוק, צ'ילי חריף , עריסה חריפה צ'יפס חם ופיתות.

דוכן גריל בשרי לאירועים בעלי כמות  מוזמנים משתנה

בא התור שלכם להיות המארחים והן הנכם צריכים לטפל בכל התחום של המזון? מתעד להיות לכם אירוע משמעותי – יום נישואין או שמא חגיגת היובל? איתרנו עבורכם את המענה האופטימלי. אנו מתחזקים כמה צוותי עבודה, אשר הינם מנוהלים באמצעות טבחים בכירים, אשר הולמים עבור אירועים בעלי מיעוט של משתתפים. אירוע כזה מוגדר כשירות יותר פרטי וכן יוענק למוזמנים שלכם אטרקציה של טבח בשר פרטי, אשר מבין כיצד ליצור את הבשרים בדיוק במידה של עשייה אשר המוזמנים שלכם מעדיפים. את המניו אפשר להזמין עבור אירוע של עשרים וחמישה בני אדם ואף יותר מכך.

דוכן גריל בשרי לאירועים

בחברת פופקולנד נותנים את הדעת הודות מניו של קייטרינג בשרי בטוב טעם בדמות של דוכן גריל בשרי לאירועים. כדי להעניק שירות של קייטרינג מקצועי, יש להעניק עבורכם את כל המעטפת אשר מחויבת מן המציאות עבור ביצוע אירוע שלכם. הבשרי שלנו מגיעים לוהטים ישר מן הכלי אל כלי חימום, אשר מושם על דוכן של הגשה וכן אנחנו מגנים הודות חום וגם הודות עסיסיות של הבשרים במהלך כל האירוע שלכם. אצלנו ישנה הקפדה יתרה הודות סטנדרט עצום של הגשה ואף אנו מעניקים את המזון על בופה עץ דקורטיבי. צוות העובדים שלנו יבוא לכל אזור אשר צריך והן יעניק לכם בשרים אניני טעם וכן מזון טרי, אשר ייוצר ממש בעת האירוע שלכם. האינפורמציה הקולינרית של הטבחים אשר באמתחתנו היא זו אשר נותנת בידנו להעניק לכם חוויה של בשר אשר הינה מקצועית.

הטבח מתזמן בצורה ספציפית את בוא צוות העובדים אל אזור האירוע שלכם, הקמה של מטבח ההכנה, הקמה של דוכן גריל בשרי לאירועים וגם עריכה של הכנות מבעוד מועד, כך שעת הענקה של המזון תהא באופן ספציפי העת המיועדת. בחברה שלנו מוודאים עבורכם כי תקבלו שירות אדיב, בעל ותק של מאות אירועים אשר שגשגו עד כעת ואף אשר נתנו לקהל היעד אירוע מרגש בעל המון חוויות מהנות.

קצת מידע אודות דוכן גריל בשרים לאירועים

דוכני מזון עבור אירועים, אשר ממירים קייטרינג – קיימים אירועים אשר בהם לא כדאי לכם לשכור דוכן מזון אחד או לחלופין שני דוכני מזון, כי אם דוכני המזון לאירועים ימירו את הקייטרינג. סיטואציה זו שכיחה בפרט כאשר עסקינן במסיבה אשר לא מתרחשת בתוך אולם סטנדרטי עם מטבח, כמו למשל – חופה וקידושין, בריתה בתוך הגינה של הדירה שלכם או מסיבה עבור ראשית השנה בתוך המתנ"ס של השכונה שלכם. דוכן של מזון בא ביחד עם מטבח נייד והן כל הכלים אשר הולמים, על מנת לבשל לכם אוכל אנין לחיך וכן מקצועי, כה שיהיה באפשרותכם להזמין אותו כמעט אל כל אזור, הווה אומר, אנו לא מתחייבים על דוכן מזון בקוטב הצפוני. עשויים להעניק עבורכם אווירה של וינטג' ספציפית, חוסכת דקורטיבית של המתחם ואף את המנעד הנרחב של המזון בפרט, כה שבתוך אירוע אחד באפשרותכם ליהנות מן מנות אחרונות, נקניקיות, והן בר סלטים איכותיים וכמובן מן דוכן גריל בשרי לאירועים.

דוכן מזון עבור אירוע של מעט משתתפים – כאשר עסקינן הודות אירוע כמו יום הולדת עבור הילדים שלכם, אירוע גיבוש של חברת היי טק או שמא חג האהבה, דוכן מזון לאירועים או שני דוכני מזון עשויים להקפיץ את האווירה וכן להעניק חלופה עבור נשנוש וגם אוכל ללא יותר מאמץ, כה יוענק בידכם מזון וגם אטרקציה עבור האירוע שלכם באותה עלות.

דוכני מזון לאירועים עבור אפטר פרטי – כאשר עורכים אירוע נמשך, אשר ראשיתו בשעות הערביים ואף תומו עם שחר, אין די בשירות של קייטרינג. בתוך סיטואציה הנ"ל הנכם בוודאי מעוניינים כי יהיה בנוסף אוכל במשך המסיבה. דוכן של נקניקיות או לחלופין דוכן גריל בשרי לאירועים בשעות המוקדמות של הבוקר יעניק אל קהל היעד שלכם אקסטרה משנה מרץ, על מנת שהינם יוכלו לפזז עמכם עד השעות הקטנות של הלילה בכיף וכן בהנאה מרובה.

דילוג לתוכן