דוכן נקניקיות לאירועים

דוכן נקניקיות לאירועים מתבסס על נקנקיות עוף ענקיות פרימיום.
*אופציה לשדרוג נקניקיות צ'וריסוס איכותיות/ מרגז/ עגל.
מוגש בלחמניות טריות לצד: כרוב כבוש, עגבנייה פרוסה, מלפפון חמוץ, פלחי בצל סגול, זיתים ושיפקה.
ורטבים: קטשופ, חרדל, מיונז, צ'ילי חריף, רוטב שום.

אין על נקניקיות – מזון אשר לא קיים מי אשר אינו מעדיף, בין אם זה נקניקיות עוף, מרגז או צ׳וריסוס. הנקניקיות שאנו מגישים הינן בטוב טעם, עסיסיות וכן מורכבות מן מאה אחוז של בשר. הן נצלות מול העיניים של האורחים שלכם וגם מוגשות בתוך לחמנייה טרייה ואף רכה, אשר נאפית בתוך המתחם של האירוע שלכם וכמו כן, מוענקת ביחד עם מנעד עצום של רטבים והן מגוון של סלטים רעננים, אשר אותם מייצרים באירוע שלכם. בין התוספות וכן בין הרטבים אשר אפשר לצרף אל הנקניקיות, תוכלו למצוא – מלפפון חמוץ, רצועה של בצל, צ’יפס קריספי בשדרוג המנה, עגבנייה פרוסה וכן חסה. בין כל מיני סוגי הרטבים תוכלו למצוא כמו לדוגמה – רוטב שום, קטשופ, חרדל , מיונז או לחלופין רוטב אלף האיים.

תרים אחר הענקה של החוויה הישראלית עבור האירוע שלכם? דוכן נקניקיות לאירועים הינו הנתיב הכי הולם בשבילכם. דוכני מזון של חברת פופקולנד יהיו מאושרים לתת עבורכם את השירות הזה מכל הלב מטעם צוות עובדים מסור וכן איכותי, אשר יעניק עבורכם לחמניות רכות וכן חמימות ביחד עם נקניקייה בתיבול ספציפי וגם מגוון רב של צירוף של צ’יפס רענן, סלט, חמוצים, סחוג, חומוס וגם טחינה. נקניקיות – הארוחה הבשרית הכי קלילה עבור קהל היעד שלכם. בתוך דוכן נקניקיות לאירועים אשר מגישה חברת פופקולנד תוכלו לאתר נקניקיות מן בשר מעולה בתוך לחמנייה טרייה, ביחד עם ירקות רעננים ואף עם צ’יפס והן בתוספת של כל מיני רטבים.

דוכן נקניקיות לאירועים הולם עבור מנעד נרחב של אירועים, בין אם מדובר באירוע עם מעט משתתפים בדירה שלכם, בין אם מדובר בחטיף של תום נישואין ובין אם מדובר באירוע משפחתי בתוך חיק הטבע. לחמנייה אשר בתוכה יש נקניקייה מועדפת בקרב ילדים ולא סתם, עסקינן בארוחה הכי קלה אשר הולמת אף מבוגרים ואף ילדים, אשר מעוניינים לחטוף אוכל בטוב טעם על הדרך.

במועד של בחירת חברה של דוכני מזון, יש משמעות ניכרת לבחון אם הינה אכן ממוקמת בסמוך לאן שנמצא קהל היעד שלכם. אין זה קשור לכך כי חברה של דוכני מזון עבור אירועים אשר מעניקה שירות של מזון ממוקמת בכל רחבי מדינת ישראל, אבל נדרש כי יהיה מטבח אזורי עבור כל אחד מן בתי העסק האלו, על מנת שיהיה באפשרותם לשנע את המזון בזריזות מן אזור אל אזור באופן כזה כי ישמור על המזון בטוב טעם ואף טרי והן לא יסב נזק לאיכות שלו. בנוסף לכך, עליכם לבדוק אל מול בית העסק של דוכני מזון לאירועים הודות ההיבט של היתר עסק וכן תעודה של כשרות שלו, בשל כך כי בלי היתר של עסק לא קיים לבית העסק היתר להפעיל אותו בכל אשר נוגע למזון. מן ההיבט של כשרות, בוודאי שהנכם מעוניינים לדעת כי יש בידם תעודת כשרות רשמית וגם מי חתום עליה, מפאת הסיבה כי אינכם מעוניינים להסתמך על המלה שלהם כי הנם כשרים למהדרין.

במידה ובקייטרינג העממי המזון מוענק אל השולחן או שמא מסוגנן בתוך בופה אחד, דוכני מזון עבור אירוע מעניקים חוויה שונה עבור האורחים שלכם, אשר עשויים לעבור מן אחד אל משנהו, כאשר בתוך כל דוכן נמצא סוג שונה של מזון. ממש כפי בקבלת פנים של טקס החופה והקידושין. דוכן מזון מעניק שפע עצום של מזון, כאשר המשותף לכולם הינו האפשרות לאכול אותו על הדרך – תוך כדי דיבור עם עמיתים, תוך כדי הליכה, או שמא ניצבות. במרבית של דוכני מזון לאירועים אין באפשרותכם לאתר סטייק, עוף על עצם או לחלופין מזון אשר דורש סכו”ם. באפשרותכם פשוט לעשות שימוש רק במזלג או יותר טוב מכך – לאכול בעזרת הידיים שלכם. כמו כן, קיימת אף העלות – במידה ותבחרו חמישה שישה דוכנים של מזון, יתכן שהעלות תהיה מועטה, לעומת קייטרינג בעלות בת בין מאה חמישים לבין מאתיים וחמישים ₪ עבור מנה. והן עליכם לתת את הדעה שלכם, כי אל מול קייטרינג, אשר בו יוענק עבורכם שפע של סלטי פתיחה, מנות עיקריות, מנות התחלתיות והן קינוחים, בתוך דוכני מזון לאירועים המבחר יותר מועט, תוך כדי הלימה עבור הבחירה שלכם.

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

תא הקלטות

תא הקלטות מחפשים תא הקלטות לאירוע? אמרנו מוסיקה …אמרנו תא הקלטות .. להיכנס לתא ההקלטות ולהקליט...

עמדות לונה ספורט

מתחם תחנות מיני לונה פארק …חדש ומיוחד לחברת פופקולנד! במתחם זה קיימות 8 תחנות מיני...

סדנת ג'אגלינג וקרקס

סדנת ג'אגלינג וקרקס מחפשים אטרקציה ייחודית? סדנת ג'אגלינג וקרקס תפעיל את קהל המוזמנים שלכם באירוע...

יום גיבוש וכיף לעובדי החברה בים ובבריכה

אירוע יום כייף – יום גיבוש ספורטיבי עם נגיעות של חוויות אקסטרים לעובדי החברה בים...

מנטליסט לאירוע חברה

במהלך אירוע עסקי נהוג לשלב הופעת אמן אורח והחברה יכולה לבחור בין DJ, זמרת או...

מתקנים מתנפחים לאירועים

מתקנים מתנפחים לאירועים מתקנים מתנפחים לאירועים במגוון רחב לכל אירוע: אתגרון ענק, מיטת צעצועים, הר טיפוס,...

דילוג לתוכן