דוכן גרגירי תירס לאירועים

דוכן גרגירי תירס לאירועים ממש כמו בקניונים! גרגירי תירס חמים וטריים בהכנה במקום המוגשים בתוספות חמאה, מלח גס, צ'ילי מתוק, צ'ילי חריף, טריאקי, שום וזעתר. מוגש בכוסות ייחודיות.

ממה מורכב דוכן גרירי לאירועים – גרגרי תירס?

גרגירי תירס חם וטרי עם מבחר רטבים ותבלינים קסומים ניתן לשדרג בתוספת צ'ילי מתוק/ חריף, שום/ חמאה…

אודות דוכן גרירי תירס לאירועים

דוכן גרגירי תירס לאירועים –– תירס חם הישר מן הסיר, מסופק בתוך כוסות, בליווי עם גרגרי מלח חמאה, צ'ילי חריף או לחלופין צ'ילי מתוק זעתר ומגוון תבלינים ועשבי תיבול

דוכן גרגירי תירס חם לאירועים –מורכב מן מזנון של הגשה וכן מן צוות של עובדים אדיב ביותר. חברת פופ קולנד סבורים כי קהל היעד שלכם אוכל ראשית עם העיניים שלו וכן בשל כך חולטים את התירס הטרי בעמדה עצמה לעיני המוזמנים שלכם. בדוכן זה קיים גם גרגרי מלח ואף קיסמים. אפשר לבצע סינרגיה של הדוכן הנ"ל ביחד דוכן של מאפים, דוכן של פיצות והן דוכן של גלידות וכיוצא בזאת.

דוכן גרגירי תירס לאירועים – גרגירי תירס עשוי לשמש כתוספת פנטסטית לכל אירוע שלכם. בו יוענקו לכם כוסות של גרגרי תירס לוהט וכן עסיסיים, אשר מכינים בעת המסיבה שלכם. אפשר לשדרג או לשלב אותו ביחד עם תירס מקסיקני אשר נערך על גריל, בליווי שפע עצום של רטבים, כמו לדוגמא – צ'ילי חריף, צ'ילי מתוק או שמא חמוץ, בליווי של צוות אדיב וגם צוות עובדים וותיק, אשר יטפל בכל  חלק . שהאירוע שלכם יצלח.

האם אתם יודעים כי דוכן גרגירי תירס לאירועים מאופיין מאז ומעולם למזון משובח בכל חגיגה, בתוך כל מדינה אשר על פני הגלובוס ובתוך רחבי ישראל, בשל כך אתם יודעים כי הוא יגדל הכי שכיח על פני תבל, חרף דבר כי עסקינן בצמח חד עונתי, גדל למן החודש בדצמבר. וכלה באפריל, אשר משווקים אותו בכל השנה. בכל חגיגה, של קהל מבוגר או של קהל של נוער צעיר, כל הזמן יהיו מאושרים כל אשר מי משתתף באירוע שלכם מהן תירס טרי אשר מסופק ביחד עם גרגרי מלח וגם ביחד עם חמאה ענוגה. 

דוכן גרגירי תירס לאירועים – מבצע סינרגיה של ערך בריא ביחד עם אטרקציה של אכילה אשר מלווה בהנאה. באפשרותכם לפנק את הקהל היעד שלכם על ידי גרגרים של תירס עסיסיים ישר מן הסיר. מקובל לאכול אותו כשהזרעים שלו טריים.

גם עם  עורכים אירוע פרטי או עסקי גם והנכם עורכים אירוע של החברה שלכם, בחיק הטבע או לחלופין בתוך אירוע אירוע – דוכן תירס גרגרים חמים לאירועים – תירס גרגרים יהווה אטרקטיביות עבור כל ארגון שלכם, היינו משלהב חידוש אשר בין כל המעדנים יהיו מסופקים לרוב. ספציפית לחיך של המשתתפים בקשר שלכם.

גרגירי תירס מלאים כמזינים, בשל כך הם מורכבים ממנעדים של תזונה והן בוויטמינים, מה שיצר אותם למן תזונתי בפרט. אף על הבישול שלו בלי כל שמן. מתבלים את גרגרי התירס בליווי של רק מלח גס. חמאה ותבלינים

מידע אודות דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון עבור אירועים ישדרגו את המקומות שלכם וכן יהפכו אותו לכדי אטרקציה של אניני טעם. על ידי דוכן מזון של אירועים ערב לחיך, דקורטיבי וגם ססגוני של חברת פופקולנד החגיגה שלכם תצא מדהים וטוב טעם בכלל קסום. כל דוכני המזון מופעלים באמצעות צוות עובדים מסור וכן בעל ותק של מספר רב של שנים.

    יש לך שאלה אודות שירות זה? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!    דילוג לתוכן