דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני

דוכן תירס חם לאירועים- תירס מקסיקני מורכב מקלחוני תירס חמים וטריים בהכנה במקום המוגשים בתוספות חמאה, מלח גס, צ'ילי מתוק, צ'ילי חריף, טריאקי, שום וזעתר. מוגש בקרטוניות ייחודיות. ניתן לשדרג את דוכן תירס חם לאירועים לדוכן תירס מקסיקני בצלייה במקום האירוע על פלאנצ'ה. תירס חם וטרי עם מבחר רטבים ותבלינים קסומים.

אודות דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני

דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני – תירס חם הישר מן הסיר, מסופק בתוך סירה של במבוק, בליווי עם גרגרי מלח ואף חמאה, צ'ילי חריף או לחלופין צ'ילי מתוק והן זעתר. דוכן זה עבור מסיבה מורכב מן קלחים של תירס לוהטים, אשר מוענקים שלמים או שמא חתוכים, כאשר על גביהם כבר מושם מלח, בסגנון של חמאה רכה . יש קושי להתחרות עם הדוכן הנ"ל, אשר מזכיר לנו נוסטלגיה רחוקה. את הדוכן הזה אפשר לבצע עמו סינרגיה עם כל מיני עוד סוגי דוכני מזון מאותו תחום, כמו למשל – תפוחי אדמה אפויים, סושי, שניצלונים אנד צ'יפס או דוכן המבורגרים, למען השלמה של אוכל רחוב כהלכה.

דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני מורכב מן מזנון של הגשה וכן מן צוות של עובדים אדיב ביותר. בתוך חברת פופקולנד סוברים כי קהל היעד שלכם כל הזמן אוכל ראשית עם העיניים שלו וכן בשל כך חולטים את התירס הטרי בעמדה עצמה לעיני המוזמנים שלכם. בדוכן זה קיימים גם גרגרי מלח ואף קיסמים. אפשר לבצע סינרגיה של הדוכן הנ"ל ביחד דוכן של מאפים, דוכן של פיצות והן דוכן של גלידות וכיוצא בזאת.

דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני עשוי לשמש כתוספת פנטסטית עבור כל אירוע שלכם. בו יוענקו לכם קלחים של תירס לוהט וכן עסיסיים, אשר אותם מכינים בעת המסיבה שלכם. אפשר לשדרג או לשלב אותו ביחד עם תירס מקסיקני אשר נערך על גריל, בליווי שפע עצום של רטבים, כמו לדוגמא – צ'ילי חריף, צ'ילי מתוק או שמא חמוץ, בליווי של צוות אדיב וגם צוות עובדים ותיק, אשר יטפל בכל על מנת שהאירוע שלכם יצלח.

האם אתם יודעים כי תירס מאופיין מאז ומעולם למזון משובח בכל חגיגה, בתוך כל מדינה אשר על פני הגלובוס ואף בתוך רחבי ישראל, בשל כך לא בכדי הוא מוגדר לגידול הכי שכיח ברחבי תבל, חרף העובדה כי עסקינן בצמח חד עונתי, אשר גדל למן החודש דצמבר וכלה בחודש אפריל, אשר משווקים אותו במהלך כל השנה. בכל חגיגה, של קהל מבוגר או של קהל של נוער צעיר, כל הזמן יהיו מאושרים כל אשר מי משתתף באירוע שלכם ליהנות מן תירס טרי אשר מסופק ביחד עם גרגרי מלח ואף ביחד עם חמאה ענוגה. דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני מבצע סינרגיה של ערך בריא ביחד עם אטרקציה של אכילה אשר מלווה בהנאה. באפשרותכם לפנק את קהל היעד שלכם על ידי קלחים של תירס עסיסיים ישר מן הסיר. מקובל לאכול אותו כאשר הזרעים שלו טריים.

גם במידה והנכם עורכים אירוע פרטי או גם במידה והנכם עורכים אירוע של החברה שלכם, בחיק הטבע או לחלופין בתוך אירוע אירועים – דוכן תירס חם לאירועים – תירס מקסיקני יהווה אטרקטיביות עבור כל האורחים שלכם, הינו חידוש משלהב בין כל המעדנים אשר מסופקים לרוב ואף יהיה ספציפי ערב לחיך של המשתתפים בתוך האירוע שלכם.

קלחי תירס מוגדרים ככה מזינים, בשל כך כי הינם מורכבים ממנעד נרחב של סיב תזונתי והן מלאים בוויטמינים, מה שהופך אותם למעדן תזונתי בפרט. אף אופן הבישול שלו בלי כל שמן, אלא על האש הופכת אותו למזין. מתבלים את קלחי התירס בליווי של רק מלח גס. אפשר לבצע זאת אל מול כמה ירקות על מנת לקבל מעט מן הטעמים שלהם בתוך קלחי התירס.

מידע הודות דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון עבור אירועים ישדרגו את האירוע שלכם וכן יהפכו אותו לכדי אטרקציה של אניני טעם. על ידי דוכן מזון של אירועים ערב לחיך, דקורטיבי וגם ססגוני של חברת פופקולנד החגיגה שלכם תצא אף מדהימה ואף בטוב טעם באופן קסום. כל דוכני המזון מופעלים באמצעות צוות עובדים מסור וכן בעל ותק של מספר רב של שנים.

דילוג לתוכן