דוכן פופקורן בטעמים לאירועים

דוכן פופקורן בטעמים לאירועים עשיר וצבעוני במיוחד במגוון רחב של טעמים מתוקים ומלוחים בטעמים משתנים: קרמל מלוח, תות שדה, קרמל, גריל, גבינה, שמנת בצל ,חמאה ועוד..
עם ניחוחות מופלאים המיוצרים במקום האירוע לעיני האורחים.
האטרקציה משתלבת במהלך האירוע כבר נשנושים מתוקים ומלוחים " המתאימים לכל הגילאים ויוצרת אינטראקציה רבה. קיימת אופציה להזמין עמדה המותאמת באופן אישי, החל מצבעי העמדה/האריזה/ הפופקורן בהתאם לקונספט האירוע.


מידע אודות דוכן פופקורן בטעמים לאירועים

דוכן פופקורן בטעמים לאירועים, דוכן זה זמין, פופקורן חמים ופריך, מוגש בתוך כוס מיוחדת/ קונוס או לחלופין בתוך שקית נייר ספציפית, בליווי של חמאה, בפרט פרווה. פופקורן במגוון רב של טעמים, הינו צבעוני, בכל מיני טעמים, כמו למשל – בצל, גריל, תות , לימון, מתוק או לחלופין מלוח, מלון, חריף או שמא פיקנטי, אבטיח, גבינה, בננה, ענבים, קינמון, דובדבן, וניל, תפוז, זעתר, ברביקיו, פינה קולדה ואף אגוז. פופקורן הוא בעצם מורכב מן גרעינים של תירס מטוגנים אשר בקעו והן נהפכו לחטיף. בדוכן זה באפשרותכם כי יוענק עבור קהל היעד בתוך האירוע שלכם פופקורן עסיסי באופן זהה לקולנוע, בתוך גביע של פופקורן ממשי או לחלופין בתוך שקית נייר מסוימת, על פי החלטה שלכם. הדוכן הנ"ל עבור מנעד עצום של חגיגות, כמו לדוגמה – מסיבה פרטית, יום נישואין, יום הולדת, חגיגה מועטה במוזמנים והן חגיגה מרובה במוזמנים. פופקורן מהווה חטיף מוצלח. אחד מן הנשנושים אשר מאופיינים אשר מיטיבים עם הבריאות. דוכן זה עבור מסיבה עשוי להוות מענה אופטימלי עבור החגיגה שלכם.

פופקורן מהווה חטיף הכי שכיח בקרב חגיגות. הניחוח המשכר שלו, אשר אותו מייצרים בעת של האירוע שלכם, ביחד עם חמאה והן עם גרגרי מלח, באופן ישיר לוכדת את נתינת הדעה של קהל היעד בתוך האירוע שלכם וכמובן הריח המשכר מושך את הקהל לעמדה מתאים במיוחד לירידים שמטרותיהן לשווק מוצר מסוים . מעוניינים להיות ספציפיים? באפשרותכם להגיש למשתתפים באירוע שלכם דוכן פופקורן בטעמים לאירועים בטעמים כגון – חמאה, כרמל, זעתר, מתוק או שמא מלוח, גריל וגם גבינה. דוכן זה מופיע כדוכן מסוים אשר לוכד את עין המשתתפים באירוע שלכם, אשר לרוב כבר מורגלים לדוכן של פופקורן רגיל. באופן ישיר, ביחד עם פקיעה של גרגרי תירס, המוזמנים שלכם יחלו להתאגד לצד הדוכן הנ"ל. דבר אשר הינו ודאי שלא ניתן להתעלם מן הנוכחות של אכילת פופקורן עסיסי וכן קריספי מדוכן זה עבור מסיבה.

בתוך דוכן פופקורן בטעמים לאירועים אשר ראשיתו בייצור של פופקורן וכן הניחוח נפוץ בסביבה, הוא מעביר בכל קהל היעד של האירוע שלכם את החשק וגם את האימפולס בלי בקרה לחטוף פופקורן עסיסי ואף חמים. על מנת כי יוענק עבורכם דוכן כזה בטוב טעם בתוך האירוע שלכם, אחד כזה אשר המשתתפים באירוע שלכם יזכרו עוד תקופה ארוכה, נדרש פופקורן מקצועי. הפרוצדורה של ייצור ביצה של פופקורן או לחלופין פופקורן בכל מיני טעמים הינה זריזה, אשר מחייבת מומחיות, מידה מועטה של שמן והן מכונה של פופקורן מקצועית.

מה הוא למעשה פופקורן?

פופקורן בשפה העברית הוא פצפוצים של תירס, תירסה או שמא תירס קלוי, הינו מזון בגוון לבן, אשר מורכב מן תירס, אשר מחומם כלה בהתפקעות שלו. המובן של הכינוי הינו קיצור בשפה הלועזים של הביטוי פרופד קורן, הווה אומר – תירס מבוקע.

לאילו מסיבות הולמים דוכני מזון עבור של אירועים עם מעט מוזמנים?

דוכן של מזון עבור חגיגה בעלת מעט משתתפים הולמת עבור כל מייני חגיגות, מסיבה רבת קהל יעד ואף משמעותית וכלה במסיבה פרטית. אין זה קשור מה סוג החגיגה, במידה ועסקינן ביום נישואין, אירוע של רווקות או לחלופין של רווקים, ימי כיף או ימי גיבוש עבור העובדים שלכם, כנס, תערוכה, יריד והן פסטיבל וכיוצא בזאת, מקובל לחגיגה של חברות להגיש מניו אחר מאשר המוגש למסיבה פרטית וגם להעניק בפרט חטיפים או כל מיני סוגים של אלכוהול. עשיית החלטה של חברה של דוכני מזון מהווה אתגר אשר איננו פשוט.

דילוג לתוכן