דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים / שניצלונים אנד צ'יפס

דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים / שניצלונים אנד צ'יפס המטוגנים במקום האירוע לעיני המוזמנים.

המנה הינה על בסיס דג טרי / נתחי עוף טריים ומשובחים בציפוי טמפורה, המוגשים בקונוסים לצד צ'יפס פריך וחם ומבחר מטבלים: קטשופ/מיונז/ חרדל/ברביקיו/ ויניגרט/ צ'ילי חריף/ רוטב שום/ לימון. חמוצים, זיתים, שיפקה.

דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים

דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים מוענק חם, ביחד עם שפע נרחב של ממרחים, שילוב מוצלח של צ'יפס וכן של דגים. המוצר פיש אנד צ'יפס מבוצע במתחם של האירוע שלכם, אל מול עיני קהל היעד שלכם וגם מוענק לוהט מן פילה דג מטוגן, אשר עטוף בתוך ציפוי מתמוסס בתוך הפה, קריספי. המנה הזאת מוענקת בצירוף של צ'יפס לוהט ואף עסיסי, פלחים של לימון רענן, קטשופ איכותי וכיוצא בכך. דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים פרווה, הולם עבור צמחוני אשר אוכל דג. בנוסף לכך, דוכן זה הולם את עצמו עבור שפע עצום של אירועים. אפשר לבצע סינרגיה ביחד עם עוד דוכנים שלל מזון, על מנת לשדרג את קווי האירוע שלכם או שמא את המניו. רצועת דג מצופה והן מטוגנת, אשר מוגשת ביחד עם צ'יפס טרי, מוענקת ביחד עם כל מיני רטבים. כל זאת מוענק בתוך קונוס, באופן זהה למדינת אנגליה.

דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים של חברת פופקולנד מורכב מבופה של הגשה והן מן צוות של עובדים אדיב וכן מסור. אצלנו גורסים כי כולם אוכלים לעולם ראשית דרך העיניים שלהם וכן בשל כך, אנו מטגנים את הדגים וגם את הצ'יפס אשר אנו מגישים בתוך האירוע שלכם בתוך צ'יפסר מקצועי, תוך כדי סינרגיה עם שמן קנולה.

השירות של חברת פופקולנד מורכב מ:

  • השירות טומן בחובו צוות עובדים חייכנים.
  • הכנה בעת האירוע של דגים ואף של צ'יפס טרי, אשר מורכב מדג עבור אניני טעם והן טרי.
  • מנעד נרחב של כל מיני רטבים, כמו למשל – קטשופ, רוטב צ'ימיצ'ורי, רוטב פלפלת וכן רוטב איולי שום.
  • כל המנות מוענקות בתוך קונוס אישי, אשר הולמים מזון מהיר.

דוכן שניצלונים אנד צ'יפס לאירועים

דוכן שניצלונים אנד צ'יפס לאירועים דקורטיבי, שניצל מן חזה עוף טרי, מגולגל בתוך מרינדה ספציפית וגם מטוגן לעיני קהל היעד שלכם. דוכן זה מהווה אחד מן המזונות הכי מועדפים בקרב חבר'ה צעירים וגם בקרב מבוגרים כמקשה אחת , בשל כך הינו מאופיין כאחד מן דוכנים של מזון הכי טרנדים בשביל כל מיני סוגים של אירועים. בתוך הדוכן הנ"ל מטגנים לעיני המוזמנים שלכם ומעניקים אותם בתוך צלחת אישית או לחלופין בתוך קונוס אישי ביחד עם מנעד עצום של רטבים, כמו לדוגמה – חרדל, שום, קטשופ ואף צ'ילי מתוק או שמא צ'ילי חריף. דוכן זה עשוי לבוא כדוכן של מזון פרווה, עבור טבעוניים או לחלופין עבור צמחוניים, מלווה עם סייטן, תחליפים של בשר והן טופו.

 לא קיים כפי שניצלונים של עוף עסיסיים, לוהטים וכן זהובים עבור אירוע מנצח. כדאי לכם מאוד לצרף דוכן מזון של צ'יפס קריספי ביחד עם כל מיני תוספות וגם ליהנות מן אטרקציה אופטימלית של צ'יפס וגם של שניצלונים. דוכן שניצלונים אנד צ'יפס לאירועים אינו מחויב מן המציאות אף ורק עבור הדור הצעיר. בחברת פופקולנד באפשרותכם ליהנות ממזון איכותי, אשר יהלום את כל האורחים שלכם, במידה והנכם מעוניינים לטעום מזון פנטסטי בתוך האירוע שלכם, אתם עשויים לבצע בחירה אף של דוכן זה אשר הינו ערב לחיך והן עשוי להגיש צ'יפס וכן שניצלונים במבחר רב של כל מיני טעמים אשר כל אחד מעדיף.

דוכני מזון עבור אירועים

דוכני מזון עבור אירועים, דוכני מזון עבור חגיגה מהווה נפלאות ואף ניסים, מזה כבר יותר מן אחד עשר שנים אשר בהן חברת פופקולנד מעניקה שירות עבור תושבים של מדינת ישראל בשביל אירועים, בשביל חגים, או לחלופין בשביל חגיגות וכיוצא בזה. מרבית האירועים אשר אליהם צוות העובדים שלנו מגיע הינם – ברית או בריתה, בר או בת מצווה, יום גיבוש של עובדים מחלקתי, או יום כיף של עובדים, אשר ראשיתו בהיקף של מן מאה מוזמנים ואף כלה במאתיים וחמישים מוזמנים. החברה שלנו עורכת אירועים אף עבור אלפיים וחמש מאות בני אדם, מתוך סטייל של דוכני מזון לאירועים והן בכל אזור ברחבי מדינת ישראל, כמו למשל – במקום עבודה אטום או לחלופין פתוח, בתוך היער, בתוך חיק הטבע, בתוך המדבר, בתוך עמק והן בתוך הגיא, בתוך הר, בתוך דשא או שמא תחת כיפת השמיים וכיוצא בזאת.

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

מתקנים מתנפחים- חוויה רטובה

מתקנים מתנפחים- לחוויה רטובה במיוחד במגוון רחב: -מגלשות מים חווית אקסטרים מובטחת!! -מבוך ירי מים...

משחקי ענק רצפתיים להורים וילדים

משחקי ענק- משחקי רצפה ענקיים להורים וילדים מגוון רחב של משחקי ענק רצפתיים להורים וילדים:...

עמדות מולטימדיה ייחודיות

מתחם שכולו עמדות מולטימדיה ייחודיות הכולל תחנות משחק על מסכי פלזמה ומסכי ענק , המתחם...

סדנאות הנאה וכיף לגברים

סדנאות הנאה וכיף לגבריםסדנאות לגברים: טעימות מסאג' ( על יבש – ללא שמנים )מטפלים מקצועיים...

עמדות לונה ספורט

מתחם תחנות מיני לונה פארק …חדש ומיוחד לחברת פופקולנד! במתחם זה קיימות 8 תחנות מיני...

סדנאות הנאה וכיף לנשים

סדנאות הנאה וכיף לנשים סדנאות לנשים מתחם מיסטיקה מיסטיקנים מקצועיים יעניקו קריאות בני 15 דקות...

דילוג לתוכן