איך להפיק אירועים עסקיים מוצלחים?

ישנם כמה כללי אצבע עבור הפקות אירועים עסקיים אשר יש להתנהל לפיהם כאשר מתכננים יום גיבוש לעובדים. במאמר זה נציג אותם בפניכם וכן נדון הודות דוכני מזון לאירועים.

כלל אצבע ראשון עבור הפקות אירועים עסקיים – עליכם לגבש קונספט ייחודי

מיטב המוחות של חברת הפקות של אירועים יגידו לכם שאין על אירוע של קונספט, על מנת להפוך כל אירוע קלאסי אל מסיבה ממשית. תשתדלו להגות הודות קונספט – כל תחום, אשר ילווה את האירוע של יום גיבוש והרכיבו כעת את כל מה שהוא טומן בחובו בהתאם אליו. מה שמשמח הוא כי קיימים המון מוטיבים עבור אירוע של קונספט, אשר מביניהם ביכולתכם לבחור על פי סוג האירוע האמור, כמו לדוגמה, במידה והנכם מתכננים יום כיף לעובדים בסטייל של מרוקו, באפשרותכם לבצע סינרגיה של ביקור באתר ארכיאולוגי וכן לבצע בו הפעלה עבור כלל צוות העובדים שלכם, לערוך סדנה מדהימה בתחום של מיתוסים נכונים או לא במסורת המרוקאית וכמובן – לטפל בכך כי מזון לאירועים יישאו אופי מרוקאי כמסורת כהלכתה, כמו למשל – מופלטות, טאג'ין קציצות דג ים תיכוניות, חריימה לוקוס, סלט גזר בכמון והן בכורכום, מרק חרירה וכן מפרום וכיוצא בזה.

כלל אצבע שני עבור הפקות אירועים עסקיים – עליכם להקפיד למצוא מיקום קסום

במידה והעסק, החברה או הארגון שלכם נמצאים בלב אזור המרכז של מדינת ישראל, עליכם להבין כי באירועים אשר הופקו בעבר, העובדים כבר הספיקו להתנסות בכל האזורים הכי נחשבים ממש בעיר וכן באזור של המרכז. במידה והנכם ממש מעוניינים להיות יצירתיים, תשתדלו להגות הודות אזור אשר אינו סמוך לאזור המרכז, אשר יטמון בחובו קונספט מסוים, כזה אשר מרוחק מאזור החיים לאלתר של צוות העובדים שלכם וממש יסבו עבורם להבין כי מתרחש כאן שינוי ניכר בשגרת החיים שלהם. הנכם עשויים להביא אותם אל יום גיבוש לעובדים באזור הצפוני של מדינת ישראל, לחפש אחרי חווה נפלאה אשר מעניקה חוויה טבעית עם שלל של פינוקים או לחלופין להפוך אזור אשר יש בנמצא וכן ידוע כיוצא מגדר הרגיל.

כלל אצבע שלישי – ימי גיבוש לעובדים – מציאת כל מיני אטרקציות אחרות ואף שונות

הפקה של יום גיבוש עבור צוות עובדים של חברת היי טק נסמכת בפרט הדות האטרקציות אשר בהן תעשו בחירה עבור עת האירוע שלכם. אטרקציות אלו מהוות את מהות האירוע שלכם ואף בדרך כלל הן אלו שנוטלות את מקסימום מן העת – בשל כך יש משמעות ניכרת להקפיד על אופן הבחירה שלהן. במידה והנכם מעוניינים להיות ייחודיים וגם לוודא כי צוות העובדים שלכם ייהנה מן הפקות אירועים עסקיים, תשתדלו לגבש את התוכן העיקרי תוך כדי חשיבה הודות צוות העובדים שלכם, קווי הדמות שלהם והן הדבר אשר הכי הולם לפרופיל של העסק שלכם. צוות העובדים שלכם יושב במהלך כל היום על הכיסא במקום העבודה שלכם בין הקירות הלבנים ולא קם ממנו למעט אתנחתא של ארוחה או של סיגריה קלה, זה הוא צ'אנס נפלא לצאת מן ארבע הקירות שלם. באפשרותכם לבצע תחרות כושר, בה יתאפשר לצוות האורחים שלכם לפרוק את כל המרץ אשר חבוי בתוכם, כמו לדוגמא – כדורגל אנגלי. או לשבור שיגרה עם דוכני קינוחים כמו וופל בלגי/ בר מתוקים/ גלידות…

דוכני מזון

דוכני מזון לאירועים מהווים מענה קטן ואף נינוח עבור כל סוג של אירוע, כמו למשל – – הרמה של כוס לרגל החג או לחלופין לרגל השקה, הפי אוור, כנס, או אירוע שלכם וכיוצא בכך. דוכני מזון לאירועים עשויים להלום עבור אירוע קטן, אירוע בינוני או אף אירוע רב משתתפים, אירוע באולם אירועים, אירוע בתוך מקום העבודה שלכם, אירוע בחוץ ובעצם בכל מיקום אפשרי. במרבית מן המצבים דוכני מזון לאירועים הינם מענה ללא עלות גבוהה עבור אירוע, לעומת השכרה של קייטרינג עם מטבח. אפשר כמובן לשכור כמה דוכני מזון לאירועים וכן משקאות וגם ליצור מנעד רב יותר במחיר יותר מועט. בעצם, כמעט כל סוג של אוכל אשר בו תבחרו, אפשר לערוך אותו כדוכן של מזון, רק צריך להיות קצת יצירתיים. כמו כן, קיימים אף דוכני מזון ניידים באופן של עגלה, אשר תוכלו לעבור עמם בין המשרדים שלכם, או לחלופין להתקדם עמם במשך האירוע שלכם, הדבר עשוי להיות עגלה של גלידה או מכונית אשר מהווה כדוכן.

יש בנמצא כל מיני מעלות עבור דוכני מזון לאירועים, להלן נביא סקירה של כמה מהן

מעלה מספר אחת – אחת המעלות של הזמנה של שירות דוכני מזון עבור עסקים הינה החלופה לחוג במקום. עוד מעלה הינה כי אפשר לתחום את האזור אשר הוקצה לחלוקה של אוכל ואף באופן הזה להגן על פרוצדורה תקינה של הערב. דוכני המזון עשויים להיות אקטיביים כל מהלך האירוע שלכם וכן לתת בידי כל מי שמעוניין לאכול אימתי אשר חפצה הנפש שלו, כמו למשל – דוכן קיורטוש לאירועים, אשר הינו דוכן ספציפי עבור פופקולנד עם ריח נהדר אשר מיוצר בעת האירוע לעינכם. המאפה ההונגרי מרודד ונאפה בה בעת בעושר של תוספות: קוקוס קלוי , בוטנים, חלווה, שוקולד, קינמון.

מעלה מספר שתיים – דוכן מזון מתוק מהווה את הצ'אנס הנהדר עבור מנה אחרונה בתוך אירוע עסקי, כמו לדוגמה – דוכן מיני פנקייקס לאירועים, אשר מייצרים אותו במקום האירוע לעיני האורחים!! בתוספות מבחר סירופים כהלכה: סירופ תותים / שוקולד חום / לבן / מייפל /, ריבת חלב / עליהם נפזר על פי בחירה שלכם: עדשי שוקולד / סוכריות שוקולד / צבעוניות, בוטנים , פרלינים שוקולד לבן / חום , קוקוס לבן / קלוי , ועוד… ניתן להסב את דוכן מיני פנקייקס לאירועים לדוכן לפרווה איכותי ומשובח מפרלינים אמתיים,

מעלה מספר שלוש – האווירה המשחררת של המון דוכני מזון עבור אירועים יכולה אף לקדם את היעד שלאורו מבוצע האירוע. במידה לדוגמה שני צדדים מגיעים לחתום על חוזה מסוים או שהם מחליטים הודות מיזוג של שני עסקים בעלי צוות רב של עובדים, מזון איכותי לעולם היה דרך מיטבית לשבור את הקרח, כגון – דוכן קרפ צרפתי לאירועים, אשר הוא שפע רב של תוספות: מייפל, שוקולד נוטלה, שוקולד לבן, ריבת חלב, שעליהם נפזר בהתאם בחירתה שלכם – מיני מרשמלו , סוכריות, אגוזים, בוטנים, קוקוס, עדשים, שברי עוגיות, וכיוצא בכך. צוות העובדים ייפגש במקום, מתחת לכיפת השמיים או בתוך אולם של ישיבות אקסקלוסיבי, ייקשרו יחסים עסקיים בחסות של דוכני מזון מקצועיים.

מעלה מספר ארבע – אפשר אף להעשיר את האירוע בכל מיני גימיקים מופלאים עבור הנאה לעובדים, כמו למשל – דוכן פופקורן בטעמים לאירועים, אשר הוא דוכן ייחודי לפופקולנד בשפע רב של טעמים מלוחים ואף טעמים מתוקים מבינהם: חמאה , קרמל, מתוק & מלוח, גבינה, זעתר, גריל, והרשימה עוד ארוכה.. דוכן פופקורן בטעמים לאירועים מבצע סינרגיה במשך האירוע שלכם כבר נשנושים למתוקים ומלוחים, ומתאימה גם למבוגרים וגם לילדים כאחד, אשר בהחלט ישמח את הקהל הצעיר.

הפקות אירועים עסקיים ביחד עם דוכני מזון מגוונים, ישדרגו את המסיבה שלכם. פנו אלינו ונשמח לסייע!

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

הפרחת בועות סבון

הפרחת בועות סבוןמחפשים תעסוקה ייחודית לילדים באירוע? הפרחת בלוני סבון ענקיים בגדלים ובצורות שונות.בין פעילויות...

ג'ימבורי לאירועים

ג'ימבורי לאירועים מחפשים אטרקציה לאירוע שתעסיק את הילדים? פינת ג'ימבורי לגיל הרך – הכוללת מזרונים...

עמדות לונה ספורט

מתחם תחנות מיני לונה פארק …חדש ומיוחד לחברת פופקולנד! במתחם זה קיימות 8 תחנות מיני...

שולחנות משחק לאירועים

אטרקציות לעובדי החברה: שולחנות משחק : הוקי אוויר, כדורסל אלקטרוני, כדורגל שולחני, סנוקר, פינג פונג...

מתקנים מתנפחים לאירועים

מתקנים מתנפחים לאירועים מתקנים מתנפחים לאירועים במגוון רחב לכל אירוע: אתגרון ענק, מיטת צעצועים, הר טיפוס,...

סדנאות הנאה וכיף לנשים

סדנאות הנאה וכיף לנשים סדנאות לנשים מתחם מיסטיקה מיסטיקנים מקצועיים יעניקו קריאות בני 15 דקות...

דילוג לתוכן