בר קפה לאירועים

ממה מורכב בר קפה לאירועים?

בר עשיר הכולל :אספרסו /נטול/ הפוך/ לטה/ מקיאטו מפולי קפה "קוסטדורו" בטחינה במקום , תה במגוון טעמים -מגוון חליטות צמחים- לימונית ולואיזה, צ'אי, פרחים ודובדבנים, מנטה, נענע טרייה, עלי מרווה…

מידע חשוב על בר קפה לאירועים

כיצד ניתן להגיע אל מועד המנות האחרונות, ללא נטילה של כוס קפה? בליווי מנעד עצום של מנות אחרונות אשר מציעה חברת פופקולנד, באפשרותכם לחדש אנרגיות של קהל היעד שלכם ואף לוודא כי במשך החגיגה שלכם, הוא ימשיך לרקוד על גבי הרחבה של הריקודים העמוסה עד אפס מקום. בר קפה לאירועים מהווה עסקת חבילה, בו קיימת חשיבה עד הפרט האחרון – אף בר דקורטיבי, אשר נראה כביכול הביאו אותו מן המערך של הסרט הכי מושקע, אף מנות אחרונות דליקטס ואף מכונות של קפה, עבור הכנת משקאות חמים כהלכה, מלאים בארומה בפרט, מכל מיני סוגים, כמו למשל – תה, אספרסו, נס קפה, קפה הפוך וכיוצא בזאת.

בחברה שלנו אין מבצעים פשרות על אנינות הטעם – בר קפה לאירועים, אשר כולל משקאות חמים ביחד עם מכונות קפה משובחות, תוך כדי עשיית שימוש בפולי קפה אשר הינם הכי איכותיים, בהתאם לבחירה של קהל היעד באירוע שלכם, הוא עשוי להיות מלווה למסיבה שלכם בקבלת הפנים או לחלופין לקראת תום האירוע שלכם.

המהות של דוכני מזון עבור חגיגה

אוכל ועסקים – מה הקשר?

על פני השטח, לא קיימת הפתעה כי מזון מהווה חוויה כל כך משמעותי בתחום העסקי. אירוע לדוגמה אשר הינו עסקי מורכב מן עשיית שימוש של דוכני מזון מקצועיים בשל כך כי אין אך ורק יצירה של אווירה מיטבית והן שבירה של הקרח הינם ראויים, כי אם גם יצירה של תדמית אלגנטית באמצעות מסיבה מוצלחת עם המוזמנים המתאימים וכן המזון המשובח. החלטה הודות עבור אירוע עסקי משקפת תפישה של עולם, סטטוס וכן חוסן ומפאת סיבה זו, הזמנה של דוכני מזון עבור אירוע עסקי הינה משמעותית באופן ניכר. בחברת פופקולנד מבחינים בהזמנה של דוכני מזון כפוטנציאל ליצירה של חוויה קולינרית תדמית שיקית וכן אריסטוקרטית.

עבור מי הולם דוכני מזון לאירועים עסקיים?

אצלנו מבחינים בכל אירוע את הצ'אנס וכל קהל יעד הינו עבורנו כל היקום. בתוך אירוע עסקי, בחברה שלנו מייצרים חשיבה מחוץ לקופסה על מנת לייצר מניו הכי מיטבי, אשר ישדר מסר אלגנטי עבור הצוות, קהל היעד ועבור המתחרים שלנו. אנו מבצעים הקפדה יתרה על גבי כל היבט והן מתבוננים על המזון ככלי משמעותי ליצירה של מיתוג מקצועית עבור בעלי החברות. הבחירה של האוכל, הדקורציה של כלי ההגשה וצורה שלה מהווים חלק מלא מן החזון שלנו ובשל כך אנו יותר משמחים לספק עבור קהל היעד שלנו את השירות הכי מקצועי שוב ושוב.

מה לגבי דוכני מזון באירוע עסקי?

שיטה מופלאה של הרשמה ושל הפתעה בעת מהלך אירוע עסקי הינה על ידי דוכני מזון אשר מגישים מעדנים מופלאים וכן מועדפים על כל אחד. אצלנו מספקים שפע כביר של דוכני מזון: טבון פיצות ופוקאצ'ות הנאפות טרי במקום, דוכן מיצים טבעיים, בר קינוחים, בר אספרסו מקצועי, דוכן וופל בלגי, קרפ צרפתי או מיני פנקייק, דוכן גלידה ובר יוגורט.

מהם דוכני מזון לאירועים גדולים?

תכנון מסובה הינו מהווה אתגר רב למדי, אשר דורש תכנון ספציפי וגם מיטבי ואף לפעמים סיוע של מארגן חגיגה. כדי לתכנן חגיגה רבת משתתפים בלי כל תקלה, נדרש לשים לב לכל פרט ופרט באירוע. דוכני מזון לאירועים רבי משתתפים הם דבר חשוב מאוד להיות מודעים עליו לפני שמתקיים האירוע. בעזרת דוכני מזון ניתן לשים את מנות הפתיחה לעיני כל המוזמנים. באירועים גדולים נראה כמה דוכני מזון לאירועים אשר ממוקמים במקומות שונים ברחבי האולם וכן מחוץ לרחבי האולם. דוכני מזון הם דוכנים אשר נועדו להכיל בהם את מאכלי האירוע. בדוכנים אלו אנו מחלקים את סוגי המאכלים לאירוע לכמה סוגים: אוכל בשרי, אוכל חלבי, קינוחים, סוגי סלטים. כבר בכניסה לאולם האירועים בין אם זה במקום פתוח או אולם אירועים, תראו את קבלת הפנים בו כולם מתרכזים לפני שהם נכנסים לאולם. בקבלת פנים תראו את קרובי משפחה רחוקים שלא ראיתם זמן רב, דודות ודודים, סבים וסבתות, וקרובי משפחה וחברים של בעל האירוע. כמו כן, תהיו מוקפים בדוכני אוכל שונים שמהם תוכלו לבחור את המאכלים שאתם רוצים לאכול לפני שמתחיל האירוע.