דוכן שניצל בחלה לאירועים

דוכן שניצל בחלה לאירועים מורכב על בסיס שניצלים מחזה עוף טריים וקריספיים/ בציפוי טמפורה משובחת וביתית מוגשים במיני חלות מתוקות או מיני חלות שומשום, מטבוחה ביתית פיקנטית – חציל מטוגן פלפל חריף מטוגן, לצד סלט ירקות סלט כרוב לבן אדום או כבוש בליווי חמוצים, שיפקה וזיתים סורים, ומגוון רטבים וממרחים קטשופ אלף האיים מיונז חרדל עמבה טחינה ברביקיו.

דוכן שניצל בחלה לאירועים מוגש במיני חלה חמה טרייה ופריכה, שילוב מוצלח של שניצל חלה ומטבוחה פיקנטית וחצי מטוגן. המוצר דוכן שניצל בחלה לאירועים

מבוצע במתחם הפעילות שלכם, אל מול עיני קהל המוזמנים שלכם וגם מוענק לוהט וקריספי. ניתן לשדרג את המנה הזאת בצירוף של צ'יפס לוהט ועסיסי, דוכן שניצל בחלה לאירועים, דוכן זה הולם את עצמו עבור שפע עצום של אירועים. אפשר לבצע סינרגיה ביחד עם עוד שלל דוכני מזון, על מנת לשדרג את קווי המיקום שלכם. נחתי חזה מצופה וקריספי מטוגן היטב, אשר במיני חלה טרייה, מוענקת ביחד עם רטבים ממרחים ותוספות

דוכן שניצל בחלה לאירועים של חברת פופקולנד מורכבת מבופה של הגשה והן מן צוות של עובדים אדיב מקצועי ומסור. אצלנו בפופקולנד סבורים כי כולם אוכלים בעולם ראשית דרך העיניים שלהם וכן בשל כך, אנו מגנים את השניצל החצילים והפלפלים אשר אנו מגישים בתוך המקום שלכם בתוך צ'יפסר מקצועי, תוך כדי סינרגיה עם שמן קנולה.

שירות של חברת פופקולנד הינו שירות אדיב מקצועי ואמין :שירות טומן בחובו צוות עובדים חייכנים בעלי ניסיון.

הכנה בזמן הפעולה של שניצל מחזה עוף טרי, מגוון גדול של מטבלים, כגון: קטשופ, רוטב צ'ימיצ'ורי, רוטב פלפלת וכן רוטב איולי שום. כל המנות מוגשות בתוך מיני חלה.

דילוג לתוכן