דוכן גלידה אמריקאית לאירועים

דוכן גלידה אמריקאית לאירועים ממש כמו בקניונים מוגש בגביע וופל/כוסות גלידה ייחודיות.

מבחר עשיר של תוספות סירופים משובחים: שוקולד חום, שוקולד לבן, שוקולד מריר, ריבת חלב, מייפל, סירופ תותים, סוכריות שוקולד, סוכריות צבעוניות, קוקוס לבן, קוקוס קלוי, שברי בוטנים, עדשי שוקולד, שברי עוגיות שוקו/ וניל, ומבחר תוספות שוקולד משתנות: מיני קליק שוקולד לבן/חלב/קורנפלקס מצופה שוקולד לבן/חום.

אינפורמציה ניכרת הודות דוכן גלידה אמריקאית לאירועים

במידה וחפצה הנפש שלכם הודות דוכן גלידה אמריקאית לאירועים עבור האירוע שלכם, באתם לחברה הנכונה. חברת פופקולנד מקצועית בהכנה של כל מיני סוגים של גלידות כהלכה. באמתחת החברה מנעד רב של דוכני גלידה מרהיב, אשר מיוצר במדינת איטליה. דוכן זה מגיעה עם מגוון של כל מיני סוגי טעמים. אפשר לבצע סינרגיה ביחד של דוכן זה עם דוכן מזון של מוזלי, שערות סבתא או מאפים. מבחר של גלידות אמריקאיות בכל מיני סוגים של טעמים, כמו למשל – מלון, שוקולד, תות, בננה וכיוצא בזה. הדוכן הנ"ל מלווה בצוות של עובדים מסור ואף אדיב, אשר מתפעל אותו במהלך כל החגיגה שלכם. כמו כן, קיימת חלופה לבחור מבין קבוצות, כמו לדוגמה – קוקוס, סוכריות צבעוניות, פקאן, סוכריות של שוקולד, שברי בוטנים וכיוצא בזאת. בנוסף לכך, אפשר לבצע בחירה בין שתי קבוצות של סירופ – דבש, שוקולד, סילאן, מייפל , תות, או לחלופין פירות יער. קיימת אלטרנטיבה עבור צמחוני, טבעוני, חלבי או שמא פרווה.

גלידה אמריקאית אשר מלווה ביחד עם המון תוספות, כגון – יוגורט. השפע הרב של הפירות אשר כרוכים בה הינו  – בננה,  אננס, פסיפלורה, קיווי, ענבים, תות, מנגו, פירות יער, אבטיח, תמרים, רימונים והן תפוחים. לגלידה אמריקאית מתלוות כל מיני תוספות, כמו לדוגמה – קוקוס, עוגיות אוריאו, כריות, גומי, גלילית, מרשמלו, חלווה, חמוצית, אגוז מסוכר, גרנולה, אגוז, וכן פקאן. תוספת אשר הינה חלבית – מקופלת חומה או לחלופין מקופלת לבנה וגם קליק וכיוצא בזאת. הנס האמריקאי של גלידה משובחת, אותה לא ניתן לשכוח כל מי אשר בינכם אשר חי בשנות השמונים התוססות, עשוי אף עכשיו להביא זאת אל החגיגה שלכם.

דוכני המזון עבור אירועים של חברת פופקולנד מספק כל מיני מבחר של מנות אחרונות. אחד מן הגילויים המרעישים הינו דוכן גלידה אמריקאית לאירועים, באופן זהה אל דוכני המזון אשר יוצגו בעבר, הלא רחוק, משהו שבין שנות השמונים לבין שנות התשעים, כאשר הגלידה האמריקאית יובאה אל תוככי מדינת ישראל, לא היה אף אחד אשר הותיר לעצמו להחמיץ את האטרקציה הזאת ואף בוודאי היה גורם מצוין עבור זאת.

במידה והנכם תרים עבור דוכן גלידה אמריקאית לאירועים, הגעתם למקום הנכון. הגלידה האמריקאית של החברה שלנו הינה מהווה אות למופתים, בכל מיני סוגי של טעמים, אשר יוצאים מתוך ברז של מכונת גלידה ספציפי, משגשגת הגלידה האמריקאית לבצע סינרגיה בין טוב טעם, בין מרקם עדין לבין מעט אחוזי שומן. הגלידה האמריקאית אשר אותה אנו מספקים הינה אותנטית ומיועדת עבור אניני טעם עבור מנה אחרונה.

 המקור של גלידה אמריקאית הינו ממדינת ארצות הברית, במציאות של כיום כמעט בכל עיר בכל מדינה אשר על פני הגלובוס אפשר להבחין בה אשר ידועה לכל מי אשר מבינכם. הטעמים הסטנדרטיים כפי שבהמון גלידות, הם לרוב שוקולד ואף וניל. אפשר לשים עליה רוטב שוקולד חמים דבר אשר יוסיף לה ארומה טעימה לחיך. קיימים בהחלט עוד ציפויים, כמו למשל – רוטב של תות או שמא רוטב של וניל.

המקור של גלידה אמריקאית

הגלידה האמריקאית הינה מעין מנה אחרונה, אשר היא אוורירית, ערבה לחיך, עדינה, והן קרירה למעלה מן גלידה סטנדרטית. היא פותחה באמצעות חוקר מן מדינת בריטניה אשר שגשג למצוא שיטה עבור הכפלה של נפח של אוויר כאשר מייצרים אותה. הפרוצדורה של הכנסה וכן של הכפלה של נפח אוויר נתנה בידו לשגשג להמעיט את חומרי הגלם אשר קיימים בתוך הגלידה האמריקאית וכן באמצעות כה בעצם למלוח להמעיט את ההוצאה עבור הייצור שלה, ענייו אשר עושים בו שימוש במציאות של היום מרבית יצרני גלידה אמריקאית.

מידע מהותי אודות דוכנים של מזון

באה העת החשובה לתכנן את החגיגה הספציפית שלכם, אבל שנייה בטרם הנכם טובעים בכל ההכנות וגם בכל הסידורים, עצרו קמעה על מנת להרהר איזה מאכלים תעניקו עבור המוזמנים אשר יבואו אל האירוע שלכם. בשל כך כי מזון מאפיין את האלמנט הכי משמעותי באירוע ואותו לא שוכחים – יש משמעות לבחור באופן מקצועי והכי מיטבי – את דוכני מזון עבור אירועים.

אם תרצו לרכוש או להשכיר את מכונת הגלידה האמריקאית, תוכלו לעשות זאת כאן

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

משטח החלקה על הקרח

משטח החלקה על הקרח מגיע לאירוע שלכם בדיוק כמו בניו יורק אבל הפעם אצלכם באירוע,...

סדנאות הנאה וכיף לנשים

סדנאות הנאה וכיף לנשים סדנאות לנשים מתחם מיסטיקה מיסטיקנים מקצועיים יעניקו קריאות בני 15 דקות...

מתקנים מתנפחים אקסטרים

מתקנים מתנפחים מתקנים מתנפחים אקסטרים המתאימים לכל גיל : -כדורגל אנושי- מומלץ! -קיר טיפוס 7...

הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

פופקולנד מספקת שירותי הפקות אירועים עסקיים או פרטיים בליווי של מנהלי אירועים מקצועיים מעל ל-15...

יום גיבוש על יאכטה לעובדי החברה

יום גיבוש על יאכטה יום גיבוש מבוצע על יאכטות מרהיבות המצוידות בכל הציוד הדרוש ליום...

גלגל המזל- רולטה לקידום מכירות

גלגל המזל- רולטה ענקית לקידום מכירות 2.6 מטר גובה כולל השלט, 1.5 מטר קוטר עשויה...

דילוג לתוכן