בירה מהחבית לאירועים

בירה מהחבית לאירועים במגוון רחב של בירות לבחירה: גולדסטאר/טובורג/ קרלסברג/ הייניקן וכל בירה שרק תירצו…

ממה מורכב בר בירה מהחבית לאירועים?

בר מפנק בבירות איכותיות צוננות ואיכותיות! עמדת בירה מהחבית לאירועים היא עמדת בירה אשר נמזגת ישירות מחבית קפואה בדיוק כמו שצריך לשתות בירה קרה – עמדה יוקרתית עם ברז בירה ניתן לבחור (גולדסטאר, טובורג, קרלסברג, הייניקן וכל סוג בירה שרק תבקשו). יש אפשרות למזיגה מבקבוקי בירה כדי להוזיל עלויות.

עוד מידע על בר בירה מהחבית לאירועים?

הזמנה של בירה מהחבית לאירועים עבור תפעול אינדיבידואלי, מהווה את המענה האופטימלי בשביל דוכן של ברז מן החבית בתוך המסיבה שלכם. דוכן זה עשוי להגיע ביחד עם כל מיני משקאות אלכוהוליים או לחלופין כדוכן לכל דבר ועניין. חברת פופקולנד מספקת מן החבית בירה קרלסברג וכן טובורג רד. בנוסף לכך, תוכלו לקבל אף בירות גורמה ספציפיות מן החבית בהזמנה מבעוד נועד, כמו למשל – גולדסטר או שמא הייניקן.

כל הבירות אשר קיימות בתוך המניו, יסופקו בלי סייג במהלך כל המסיבה שלכם ועד תומה. הבירות יוגשו בתוך כוס מן פלסטיק מקצועית להוריד קריסטל איכותית מתקלה, אפשר לבצע שדרוג אל כוס זכוכית. צוות העובדים של החברה שלנו יבוא עם דוכן של בירה מהחבית לאירועים הולם ובליווי של כל האמצעים אותם צריך, תוך כדי הקפדה על פעילות נקייה והן הענקה של שירות אשר מלווה בחיוכים וכן מסור ביותר. אנו מחויבים לכך כי כל הבירות נרכשות מן יבואן או לחלופין מן יצרן רק מורשים. אצלנו מגנים על כל הדוכנים של הבירות, תוך כדי הקפדה יתרה הודות סטריליות הפנימית של כל הצינורות וכן של כל הברזים, אשר דרכם זורמת הבירה, בין אם מדובר בברז ובין אם מדובר בחבית של הבירות. בנוסף לכך, אפשר להזמין התקנה של ברז של בירה על גבי בר או שמא על גבי שולחן.

חברת פופקולנד מספקת פתרון איכותי של בירה מהחבית לאירועים או לחלופין מתקינה ברז של בירות עבור אירועים בהלימה פרטית וגם בהתאם לבחירה שלכם. אף עתה נהנה קהל היעד אשר מקבל מאתנו שירות של בירות עבור אירועים, כמו למשל – דוכן של מיץ סחוט טבעי, דוכן של בירה מן החבית, דוכן של משקאות ברד, דוכן של משקאות חמים והן דוכן של משקאות קלים וכיוצא בזה.

את בירה מהחבית לאירועים בדרך כלל מבקשים עבור מסיבה של רווקים וכן מסיבה של רווקות, ימי נישואין וכיוצא בזאת וחלק מהם דורשים התקנה של ברז בירה על גבי הדלפק שלהם. אצלנו יעניקו לכם דוכן של בירה מן החבית בכל מרחביה של מדינת ישראל, כולל היתכנות של התקנת ברז בירה על גבי שולחן או שמא על גבי בר, בהתאם לבחירה שלכם. הטיב של הבירות אשר מגיעות באופן ישיר מן החבית הרבה יותר רבה אל מול בקבוק של בירה. היא מגיעה קרירה וגם תוססת, בצורה ישירה מן הברז של הבירה ואף דבר זה יהפוך את החגיגה העתידה שלכם לרבת טעם, כדאי לכם ביותר לספק בירה מן החבית בכל אירוע אשר אותו הנכם מפיקים.

הננו יותר מגאים להעניק עבורכם את החלופות אשר יהלמו את האירוע שלכם בהגשה של בירות והן מענק של שירות הולם בהתאם לדרישות אשר יש בנמצא או שמא בהתאם לאזור אשר בו אתם רוצים להניח את בירה מהחבית לאירועים.

יתרונות של דוכני מזון בשביל אירועים

דוכני מזון עבור מסיבות הפכו במציאות של כיום לטרנד אשר הינו הכי מוביל. לא קיימים כמעט ימי נישואין, חינה, מסיבת רווקים או מסיבת רווקות, יום כיף לעובדים או לחלופין יום גיבוש עבור העובדים שלכם וכיוצא בזה, אשר עשויים להתרחש בלי דוכני מזון. למה מתרחשת תופעה זו, קיימים לכך מספר גורמים כלהלן –

    1. דוכני מזון מעבירים את העת – במידה ובאתם בראשיתה של המסיבה, הנכם ודאי מבינים במה עסקינן, בשל כך כי קיימת עבורכם עת רבה לשרוף עד אשר תהיה ראשית המסיבה הלכה למעשה. עד אז באפשרותם לסקור את דוכני מזון וליהנות מן המטעמים הספציפיים אשר מוגשים עבורכם.
    1. מגנים הודות מזון חמים – בכל דוכני מזון כהלכה, נמצאים גופים של חימום אשר מגנים הודות הרעננות ואף הודות החמימות של האוכל. בכל חגיגה אשר בה מוצבים דוכני מזון, קהל היעד עשוי ליהנות ממזון בטוב טעם ואף ממזון עסיסי.

    יש לך שאלה אודות שירות זה? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!    דילוג לתוכן