אין על ימי כיף לעובדים לפתוח עם דוכני מזון

לנהל קואופרטיב גדל ממדים עם צוות רב של עובדים ושל ספקים ולקוחות – אין זו משימה קלה בכלל ומי מבינכם אשר נדרש להתמודד עם מטלה הלה מבין כי טמונים בכך המון אתגרים. עליכם לתת את הדעה שלכם במסגרת של ניהול עסק על אירועים עסקיים, בשל כך כי כל מנהל עסק צריך לעתים להפיק אירוע, כמו למשל – ימי כיף לעובדים. אירוע עסקי יכול להיות מורכב מכל מיני יעדים, כגון – קידום של מכירות, גיוס של קהל יעד פוטנציאלי וכיוצא בזה. הדבר שהכי ודאי הינו כי במידה וכבר הנכם משקיעים כסף שלכם, רצוי שתבכרו לערוך אירוע שאותו יזכרו לטווח הארוך. פה נכנסת לתמונה השאלה – מה היא ראשית הדרך שעליכם לעבור ואף כיצד יהיה באפשרותכם לערוך אירוע שהמוזמנים עליו לא יחדלו להגות בו בטווח הארוך.

אתם בוודאי חושבים כעת כי מדובר במטלה מסובכת מאוד, בשל כך, מומלץ לכם כי תדעו כי קיימות כיום חברות להפקת יום כיף לעובדים שבאפשרותן לסייע בידכם בכל מה שנדרש ליצירה של אירוע אידיאלי עבורכם.

חברה שתקים לכם אירוע של ימי כיף לעובדים צריכה לעמוד בלוח זמנים אשר נקבע מבעוד מועד

כדי שתוכלו לבוא אל יום גיבוש לעובדים בחורף נינוחים והן בפרט שבעי רצון מן האירוע שלכם, הנכם צריכים לבצע החלטה בחברת הפקות איכותית, אשר לא תדיר שינה מעינכם. כזאת אשר מבינה את האתגרים אשר כרוכים בהפקה של אירוע ואת הדרישות של היצמדות אל לוח זמנים בתכנון של ימי כיף לעובדים. נציגי החברה ילוו אתכם למן ההתחלה של הפקת ימי גיבוש לעובדים, הם ידאגו מאחורי הקלעים בכל האלמנטים הפעוטים ויטפלו בכך שיום האירוע שלכם יהיה עוצמתי ומושקע, באופן זהה למה שפנטזתם עליו. נציגי החברה יקפידו על טיב טעם, ידבקו במסגרת התקציב שלכם ויעשו כל לאל אשר ידם. ימי כיף לעובדים מיטביים עשויים להתבצע אך ורק בשל המקצועיות של חברת ההפקות עבור ימי כיף לעובדים, אשר מבינה כיצד להתמודד עם סיטואציות ולדאוג לבעיות אקראיות אשר מגיחות לפתע, כל הדבר הזה מתרחש עם בת שחוק על השפתיים שלהם, עם משנה מרץ חיובי וביחד עם אווירה זכה וחיובית.

קונספט ואף סטייל

הלימה של קונספט וכן סטייל מהווים נדבך מאוד משמעותי בבחירה של חברה להפקת אירועים עבור יום כיף לחברות. ישנה משמעות כי נציגי החברה והנכם תגלשו על אותו גל. עליכם לבחון בטרם שתפנו לחברה ברשת האינטרנט כי הסטייל שהיא מעניקה זהה לסטייל בו הנכם מעוניינים עבור ימי כיף לעובדים. באפשרותכם לבחון זאת בטון בו הם מציעים שירות ללקוחות פוטנציאלים, בסרטון שבאתר וכן בתמונות אשר מוצגות באתר שלהם. כמו למשל – אם הנכם מעדיפים את חיק הטבע, מן הסתם חברה אשר מפיקה את מירב האירועים שלה באולמות מבהיקים בתפאורה נוצצת, לא תהלום את הצרכים שלכם.

בבואכם להפיק יום כיף לעובדים, תורו אחר המלצות

בבואכם לחוג אירוע של יום גיבוש לעובדים בחורף, בוודאי תהיו מעוניינים בחברת הפקת אירועים וכיום קיימות המון מהם, בשל כך הדבר מתעתע בכם. בבואכם לבחור חברה להפקת אירועים, יש משמעות לתור אחר המלצות על השירות אשר אותו היא מעניקה ואין מדובר רק באתר של החברה. תדרשו המלצות ממשיות הודות החברה, בחנו כי הממליצים באתר שלה הינם בני אדם ממשיים, תשאלו חברים טובים וגם קרובי משפחה באם הינם מכירים חברות הפקות מקצועיות, ואף תדברו עם בני זוג אשר עבורם הפיקה החברה אירוע כל שהוא.

עליכם לקבוע פגישה עם חברת ההפקות עבור ימי כיף לעובדים

במידה שמצאת חברה של הפקת אירועים, אשר עונה על כל הצרכים שלכם, משמעותי ביותר כי קבעו עמה פגישה התחלתית עבור היכרות וכדי שתוכלו להתרשם ממנה. אינכם חייבים בפגישה זו לחתום על כלום, אלא כי אם פגישה של התרשמות ממנה. עליכם לבחון בפגישה הראשונים עם נציגי החברה כי הכימיה שוררת בינכם, אם אתם משדרים על אותו גל, אם הנציג של החברה מבין את הדרישות שלכם והן תשתדלו להבהיר לו מה הן הדרישות והצרכים שלכם. בחנו במידה והוא בא עם דוגמאות מאירועים מהעבר וכן במידה והוא בא מוכן לפגישה עמכם ביחד עם מספר של סטיילים של אירועים.

לסיום – הלוגיסטיקה

בתום סיום ההתארגנות שלכם ובחירת כל האלמנטים המשמעותיים עבור ימי כיף לעובדים, הגיע הזמן לטפל באלמנטים הכי פעוטים אך חשובים, כמו לדוגמה – כיצד יבואו המוזמנים שלכם, במידה והאירוע מתרחש לא בסמוך להיכן שהם דרים וכיוצא בזאת, תוכלו לוודא כי תהיה חברת הסעות אשר תערוך הסעות מאורגנות לאזור של האירוע ימי כיף לעובדים.

דוכני מזון

בתור בעלי עסקים הנכם בוודאי מעוניינים במנות פנסי, הגשה סטנדרטית וכן ריחות מעוררי תיאבון. כאשר הוגים על המזון לעולם יש להבין כיצד הינם יבצעו סינרגיה ביחד עם יתר האלמנטים אשר תכננתם. ישנה משמעות של סינרגיה של המזון בין רגעי התוכן הנפלאים לבין האומנים או המרצים אשר יופיעו באירוע שלכם, זאת בשל הדרישה למשוך את המוזמנים שלכם ולהסב להם תחושה כי כל רגע הינו הפתעה. חברת ההפקה תמצא בשבילכם את דוכני המזון הכי מיטביים, אשר יגיש את האוכל והן את המשקאות בטיימינג הכי טוב, במידה ועסקינן במוזמנים מבוגרים, אפשר גם לבצע סינרגיה של משקאות אלכוהוליים וכן לצרף בר פעיל טרי והן כל מיני אטרקציות, כגון – עמדה של פונדו אקזוטית, או שיק של פירות העונה וכיוצא בכך.

יש הרבה יתרונות עבור דוכני מזון, המרכזית שבהן הינה כי המחיר הינו מתקבל על הדעת וכן שווה עבור כל כיס. . בדוכן מזון כשל דוכן כנאפה לאירועים הוא דוכן עיצובי, דוכן עשיר בטוב טעם אשר מכונה כ- מזון הינו אינו גורמה ואף אשר אינו מצריך יותר מדי השקעה, אשר מוגש יחד עם סירופ מתוק מפרווה. הכנאפה מיוצרת במשך האירוע ומוגשת באריזות מיוחדות, פופ אפ באיכות של חומר, חומר מזון בריא והן אלמנטרי.

עוד יתרון של דוכני מזון הינו הגשה של מנה עיקרית והן של קינוח בתוך אותו מתחם – כמו למשל – דוכן של מזון שווארמה לצד דוכן מוזלי לאירועים הוא דוכן ססגוני, הם נותנים בידכם להגיש עבור קהל היעד שלכם אף מנה עיקרית ואף קינוח, הכל בין אם מדובר בנתחי שווארמה של הודו כמנות לראשית האירוע ובין אם מדובר בהגשה של חומרי גלם איכותיים על בסיס יוגורט ביו 3% ובמבחר מגוון של תוספת: שקד פרוס, פירות העונה, דבר אשר מגדיל את החוויה של דוכני מזון בזמן של הגעה אל השלב הבא – המנה האחרונה.

הוספה של עוד סגולה של דוכני מזון לאירועים באה לידי ביטוי בכך כי כל מי אשר מוזמן אל האירוע יכול ליהנות ממזון מלבב, כגון – דוכן מלבי לאירועים, בהרכבה אישית בשפע רב של תוספות: סירופ שוקולד , קוקוס, סירופ מי ורדים, בוטנים, פיסטוקים, פקאן מסוכר, קוקוס קלוי, הוא יכול לאכול מתי אשר חשקה נפשו והן אין מכתיבים לו אימתי הינו נדרש לאכול. דוכן מזון כשל דוכן גלידה אמריקאית לאירועים מושם במתחם של האירוע, באופן כזה כי כל אחד מבין האורחים עשוי לגשת אליו וגם לאכול ממנו בעת שלו. הגשת הגלידה בגביע / בכוס מתכלה במבחר עשיר של סירופים משובחים: עדשי שוקולד, וניל קוקוס לבן / קלוי , שוקולד חום / לבן / ריבת חלב / מייפל / סירופ תותים. עליהם נפזר לבחירתכם: סוכריות שוקולד/ צבעוניות, פרלינים שוקולד לבן / חום , שברי עוגיות שוקולד / בוטנים. הם מבוזרים באופן אשר כל אחד עשוי לפנות אליהם בעת שלו, מבלי עומס אשר הינו מיותר.

הפקה של ימי כיף לעובדים בשילוב עם דוכני מזון הינה עונג צרוף.

דילוג לתוכן