דוכן פסטות לאירועים

דוכן פסטות לאירועים הינו דוכן אותנטי בסטייל איטלקי, אשר מוענק בשפע רב של צורות – ספגטי / פוטוצ'יני (רצועות עבות), לינגוויני (רצועות דקות)/ פנה (צינורות), בתוך מנעד נרחב של טעמים איטלקיים – לבחירה עד שלושה סוגים – אלה אוליו – שמן זית שום ובזיליקום , עגבניות פומדרו, רוזה – שמנת עגבניות, אלפרדו – שמנת פטריות. המבחר של הפסטות משופע בעשבי תיבול בעלי ניחוח מבשם , וכן בשפע רב של ירקות טריים אשר נחתכים בעת של האירוע, לצד תוספות: פסטו , פרמז'ן , שמן זית , עגבניות מיובשות, טפנד זיתים. מוגש בכלים מתכלים

מידע חשוב הודות דוכן פסטות לאירועים

דוכן פסטות לאירועים מסוגנן מורכב מן שפע רב של פסטות – פנה במנעד נרחב של רטבים, ספגטי, אחד המאכלים הכי טרנדיים והכי לוהטים בכל דוכני מזון עבור אירועים של כל אחד אשר מבינכם הינו הפסטה האיטלקית. דוכן פסטות לאירועים מורכב מן ביצוע סינרגיה אידיאלי בין בצק רך לבין כל מיני רטבים וגם העובדה כי הפסטה עשויה לספוח אליה כמעט כל תוספת אשר תצמידו אליה, הופכים את המזון הנ"ל להכי טרנדי בפרט. אנו בחברת פופקולנד משקיעים את כל האינפורמציה והן את כל הוותק שלנו בתוך שגשוג של האירוע שלכם, בשל כך כה זו היא אף ההצלחה שלנו. גם בתוך דוכן של פסטות עבור אירועים משקיעים באותה מידה וכל פרודוקט הינו כמובן כשר.

המותג פופקולנד הוקם בקנדה / ארצות הברית ועשה עלייה אל מדינת ישראל במהלך שנת 2009, מאז ועד היום הוא ממשיך להפתיע עם דוכני מזון עבור אירועים, לרגש וכן להעניק בכל אירוע את הסינרגיה האופטימלית שבין ותק לבין עכשוויות, ביחד עם שפע של דוכני מזון ביחד עם סינרגיה של דוכן פסטות לאירועים אשר ייצור האוכל שלהם מבוצע לעין קהל היעד שלכם. אחד עשר שנים של מקצועיות והן של ותק, אשר מתבטאים בחזות וגם בנאמנות של המזון, אשר מוענק בכל אירוע. האירוע שלכם משמעותי לנו אין מעט מאשר הינו משמעותי עבורכם, בשל כך אנו מתייחסים אליו ברוב אהבה וכן ברצינות, אנו נותנים את הדעה שלנו עבור כל אלמנט זעיר, כדי להפיק עבורכם אירוע אידיאלי. הצוות של העובדים שלנו הינו שירותי וגם איכותי, אשר חובר יחדיו בהרמוניה, ביחד עם ראיות של ותק בתוך דוכני מזון במידה הכי רבה שקיימת, אשר כלל האצבע אשר מנחה אותנו הינו שלמות.

המטבח האיטלקי בא להתארח באירוע שלכם ביחד עם דוכן פסטות לאירועים המקצועית שלנו. עשבי תיבול עם ניחוחות משכרים, ירקות רעננים ומתכון מוצלח הופכים את דוכן הפסטות לבעל מוניטין. באפשרותכם לבצע בחירה ממספר של כל מיני רטבים, אשר מהדרים את הפסטה בתוך קרמיות סמיכה וכן ערבה לחיך. הדוכן הזה הולם ביותר עבור אירוע ביחד עם ילדים וכן עבור אירוע בהם מוגשת ארוחת ערב מרכזית, באופן דומה ליום הולדת אשר הינו משפחתי.

עוד קצת מידע עבור דוכן פסטות לאירועים 

קייטרינג – עבר מן העולם הזה, אולם – יקר בטירוף. הטרנד האחרון בתחום של אירועים הינו דוכני מזון – הכי פשוט, נינוח עבור תפעול, חוסך בתשלום ואף משלב את האווירה בתוך האירוע שלכם. אז מתרחש לכם אירוע בקרוב והן לא בורכתם באפשרות של הפקה מרהיבה, הנכם נדרשים להתחיל לתכנן את האירוע שלכם. כיצד מבצעים את זאת? בביטוי אחד – דוכני מזון. אירוע אשר בו מגישים מזון על ידי דוכני מזון הינו אירוע אינטנסיבי והן זורם. פה אין מנה התחלתית או קינוח וגם לא קיימת דרישה לחכות למלצר עד שיבוא אליכם עם המנה העתידית. כל מוזמן עשוי להעמיס לתוך הצלחת שלו את המזון ללא ארגון מוקפד, ללא מנה התחלתית ואחרי זה עוד מנה וחוזר חלילה, וכן במידה והוא יהיה מעוניין בעוד מנה, הינו פשוט ילך וייטול אותה. אצלנו האוכל הינו מסיבה ערבה לחיך, ניחוחות וגם שפע רב של גוונים. כל המזון מבושל מן חומר גלם הכי איכותי וכן הכי רענן, הדוכנים דקורטיביים, אטרקטיביים לעין המתבונן ואף מפתים את חוש הטעם.

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

סדנאות יצירה לילדים

סדנאות יצירה לילדים מחפשים תעסוקה ייחודית לילדים באירוע? מחפשים סדנאות יצירה לילדים? מתחם עשיר של סדנאות...

אומנות באירוע- נחלת בנימין

אומנות באירוע- נחלת בנימין אטרקציה לאירוע במגוון ייחודי במיוחד? -פינת איפור -פינת קעקועי נצנצים -פינת...

משחקי ענק רצפתיים להורים וילדים

משחקי ענק- משחקי רצפה ענקיים להורים וילדים מגוון רחב של משחקי ענק רצפתיים להורים וילדים:...

תא הקלטות

תא הקלטות מחפשים תא הקלטות לאירוע? אמרנו מוסיקה …אמרנו תא הקלטות .. להיכנס לתא ההקלטות ולהקליט...

מופע להטוטים- מופע אש

מופע להטוטים- מופעי להטוטי אש סוחף במיוחד באחד ממופעי הלהטוטים אתם תפגשו את המלצר הקפדן...

מתקנים מתנפחים אקסטרים

מתקנים מתנפחים מתקנים מתנפחים אקסטרים המתאימים לכל גיל : -כדורגל אנושי- מומלץ! -קיר טיפוס 7...

דילוג לתוכן