מכונת פופקורן מקצועית במבחר דגמים

מכונת פופקורן מקצועית -פופקולנד מכירה והשכרת מכונות מזון מקצועיות

לפני הכל מי אנחנו? מדוע לקוחות רבים רוכשים מכונות דווקא מאיתנו? (ממש בקצרה)

1.חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון מקצועיות משנת 2009 אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד בקניונים ובתחום האירועים. (בקרו באתרנו בקטוגרית מוצרי הרשת ודוכני המזון!)

2.מגוון מכונות המזון באתרנו מוצעות גם במחלקת השכרת מכונות המזון בחברתינו ומושכרות מידי יום, (ניתן להשכירם בטרם הקניה לבחינת איכות המוצר.)

3.חברתנו תייעץ ותתאים עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק ולפי תפוקת היצור הרצויה, תמליץ על ספקי חומרי גלם איכותיים ובמחירים אטרקטיבים!

4. 12 חודשי אחריות עבור תקלות טכניות.

מה המהות של מכונת פופקורן מקצועית

מכשיר להכנת פופקורן הינו מכשיר בצורה של מלבן, אשר מאופיין ממסגרת של אלומיניום ואף מן דפנה מהסוג של חומר הגלם זכוכית, אשר בתוכה קיים סיר של חימום. הסיר של החימום הינו מורכב ממכסה קפיצית, אשר בנויה באופן הזה כדי שבגמר הכנת הפופקורן ניתן לו לצאת בעצמו מן מכונה להכנת פופקורן. את הסיר אשר קיים בפנים של מכונה לפופקורן צריך למלא בשמן. אל תוך השמן הזה עליכם להגיר את גרגירי התירס במלוא הכמות. כעת תפעילו את מכשיר פופקורן בדמות של מכונות מזון להשכרה, על ידי הלחצן. כעת דוכן פופקורן בטעמים יפעיל את גוף החימום אשר מצוי בתוך הסיר, אשר תפקידו לחמם את השמן ואף במהלך זריז ביותר מסב לתירס להפוך לפופקורן. באופן הזה פועלת מכונת פופקורן מקצועית במבחר דגמים.

מכונת פופקורן מקצועית קלה ביותר לתפעול והן אינה דורשת כל אינפורמציה שהיא מבעוד מועד. בזמן שתיקחו את מכונת פופקורן מקצועית מאת ידי חברת פופקולנד, יוענק בידכם ביאור פרטי מפורט, הן כתוב והן פנים אל מול פנים וכן שירות תמיכה על ידי טלפון לכל מהלך ההשכרה שלכם. 

השכרה של מכשיר להכנת פופקורן עבור מסיבה שלכם הינה טרנד בעת האחרונה, אשר מתעצם וכן תופס תאוצה במהלך העשור העכשווי כחלק מן פופולריות שכיחה שאפשר לצרף לחגיגה, אשר אינו מבקש כל התעסקות מסובכת שהיא.

מה ההבדל בין  מכונה להכנת פופקורן קטנה לבין

מכונות מזון להשכרה בדמות של דוכן פופקורן בטעמים?

המעלות של מכונת פופקורן מקצועית במבחר דגמים קטנה אל מול מכונת פופקורן מקצועית מועטה בממדים הינן הגודל, המשקל ואף אפשרות של שינוע. מכשיר להכנת פופקורן עם מעט ממדים נכנס בפשטות לכל מכונית פרטית ומשקלו רק כעשרים קילו, אל מול מכונה להכנת פופקורן רבת ממדים אשר מצריכה הובלה וכן המשקל שלה כלה בתשעים קילו. מכונה לפופקורן מהווה יופי של טרנד מסוים, פשוטה עבור הפעלה וגם בעלת הספק רב. באופן יחסי למידות של מכשיר פופקורן, די בכמות של מכונות מזון להשכרה או של דוכן פופקורן בטעמים אחת על מנת להעניק שירות לכמות בת מאה מוזמנים. כל אשר נדרש מכם הינו רק ליטול שמן סויה או שמן קנולה, לצרף כפית של מלח חמאה, ספל של גרגרי פופקורן, בהלימה להוראות הכנה ואף לחכות כמה דקות עד שהפופקורן יגיח מן מכונת פופקורן מקצועית במבחר דגמים טרי, עסיסי וכן חמים ביותר.

הסגולות של  מכונת פופקורן מקצועית 

  1. מכשיר להכנת פופקורן הינו בעל הנדסת אנוש מצוינת לשם ניקוי או תחזוקה מלאה.
  2. התפוקה של מנות בתוך מכונה להכנת פופקורן הינה רבה, מדובר הודות מכונה לפופקורן מקצועית ביותר של חברת פופקולנד.
  3. די לשכור מכשיר פופקורן אחד עבור יצירה של פופקורן למאה מוזמנים.
  4. מכונות מזון להשכרה או דוכן פופקורן בטעמים בעלות מנגנון של בטיחות, עבור הגנה על העושה בהן שימוש של מכונת פופקורן מקצועית במבחר דגמים.
  5. צריכת חשמל של מכונת פופקורן מקצועית מועטה והן שומרת על לוח הפיקוד החשמלי.

מה הינו גוף החימום והן מדוע הינה כה משמעותי

כאשר עסקינן הודות השכרה של מכשיר פופקורן ? 

גוף החימום מהווה את החלק אשר מרתיח את השמן וכן את גרגירי התירס. באופן הזה הינו מסב להם להתפוצץ וכן להפוך לכדי פופקורן. גוף החימום הינו החלק אשר הכי הרבה פועל לטורח, בשל כך משמעותי כי עבור מכונות מזון להשכרה או עבור דוכן פופקורן בטעמים יהיה קיים גוף של חימום בטיב מעולה, אשר יגן על המהימנות התפעולית ושלא ייסוב לו נזק במשך החגיגה שלכם.

מכונת פופקורן מקצועית לפיצוח גרעיני תירס

ארץ יבוא: ארה"ב/סין.

עלות השכרת מכונת פופקורן ליום: 200 ש"ח 
ניתן לרכוש מאיתנו 100 כוסות לפופקורן 32 אוזOZ בעלות של 85 ש"ח בלבד!

מלח חמאה לפופקורן בעלות- 35 ש"ח לק"ג!

ניתן לשדרג ולהוסיף עגלה למכונת הפופקורן בתוספת עלות בסך 1,000 ש"ח!!! (לא כולל המכונה)

כל המחירים באתר אינם כוללים מע"מ, משלוח למכונה לכל רחבי הארץ בעלות 100 ש"ח.

כל המכונות כוללות אחריות יצרן לשנה לתקלות טכניות.

.

בנוסף אנו מספקים שירותי מכירה והשכרה למכונות ממגוון סוגים: מכונות פופקורן במגוון גדלים, מכונת צמר גפן ,מכונת קרפ צרפתי, מכונת וופל בלגי על מקל, מכונת פרוזן יוגורט ,  מכונת קרח ביתית, מכונת מיני פנקיקס, מכונת גזוז בטעמים, צ'יפסר – סיר טיגון חשמלי , מכונת שלג בטעמים, מפלי שוקולד במגוון גדלים להשכרה במחירים חסרי תקדים!  למגוון מכונות להשכרה לחץ כאן!

דגמים ועלויות:

מכונת פופקורן מקצועית

הספק1300W, חום מקסימלי 260 מעלות, מידות: 76x42x56 ס"מ. משקל : 22 ק"ג. (תפוקת ייצור: כ- 200 מנות בשעה, תלוי גודל מנה)

מחיר: 1199

מכונת פופקורן איכותית עם גגון דקוראטיבי

הספק1500W, חום מקסימלי 260 מעלות, מידות: 76x42x56 ס"מ. משקל : 23 ק"ג. (תפוקת ייצור: כ- 300 מנות בשעה, תלוי גודל מנה)

מחיר: 1399

מכונת פופקורן תעשייתית

מכונת פופקורן תעשייתית : הספק : 1900W, משקל : 22 ק"ג, מידות: רוחב 60 ס"מ- אורך 60 ס"מ- גובה 90 ס"מ. נפח המכונה 324 ליטר, מנות בשעה עד 600 מנות בשעה (תלוי גודל מנה)

מחיר: 4800

מכונת פופקורן כפולה איכותית עם גגון דקוראטיבי

2 סירים 80Z כל אחד, הספק 2800W, גוף נירוסטה, מידות: 860x420x740 ס"מ.

מחיר: 3600

בין פעילויות החברה- פופקולנד מספקת תחת קורת גג אחת:

.

– יצור, יבוא ושיווק מוצרי מזון: לשוק הקמעונאי, מוסדי והתעשייתי בארץ ובחו"ל, שבראשם מוצר הפופקורן בטעמים, כדורי הבאבאל דרינקס ועוד מגוון מוצרים נוספים ייחודיים. 

.

– אטרקציות לאירועים, ניהול והפקה לאירועים:

תוך השמת דגש על ייחודיות, איכות חומרי הגלם, עיצוב דקוראטיבי, ורמת שירות גבוה אותם מספקים זכייני הרשת בכל רחבי הארץ, לכל סוגי האירועים ובכל כמות מוזמנים:
– שירותי דוכני מזון איכותיים: וופל בלגי על מקל לאירועים/ פוקאצות/ פיצות/ טורטיות/ דוכן מיני דונאטס ללא שמן לאירועים / בר מיצים סחוטים/ פופקורן בטעמים/ מיני דונאטס ללא שמן/ פלאפל/ נודלס מוקפץ/ גזוז בטעמים/ צמר גפןן מתוק/ בר מתוקים עשיר במיוחד/ תפוחים מסוכרים/ דוכן מיני פנקייקס לאירועים/ קיורטוש/ דוכני גלידות במטבל אישי, אמריקאית, איטלקית / מוזלי/ קרפ צרפתי/ בר קפה- בר שתיה קלה/ בר שייק פרי/ ברדים-אייסים/ פוקאצ'ות ופיצות/ פיתה דרוזית לאירועים / מיני המבורגר/ דוכן נקניקיות לאירועים/ דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים ,בר סושי- מגשי אירוח סושי ועוד מגוון רחב של דוכני מזון יוחדיים.

למגוון דוכני מזון פופקולנד לחץ כאן!

מגוון אטרקציות לאירועים : מופעי להטוטים/ סדנאות קרקס וג'אגלינג/ אומן חושים בהופעה סוחפת ומרתקת/ מתקנים מתנפחים/ שולחנות משחק/ משחקי וידאו וירטואלים ועוד..

למגוון אטרקציות לאירועים פופקולנד לחץ כאן!

.

זכיינות הרשתמערך זכיינות בפריסה ארצית ההוכיח את עצמו בשנים האחרונות בשיטות יחודיות כגון:
הזיכיון נייד: דוכנים ניידים עבור מוצר הפופקורן בטעמים בפעילות מכירה בסופי שבוע במרכזים וקניונים נבחרים, פסטיבלים וכאטרקציות לאירועים.
הזיכיון הקבוע: חנויות/דוכנים קבועים במיקומים ובקניונים מרכזיים עם מגוון מוצרי הרשת הייחודיים אשר פיתחה פופקולנד.

 

להצעה אטרקטיבית במיוחד צרו קשר עכשיו!

נשמח לעמוד לרשותכם!