להזמנות חייגו: 0722575656

חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״

חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ חדר בריחה נייד - הדבר הגדול הבא FunTa הפקות מרחיבה את גבולות הדמיון ומביאה לכם את הדבר הבא, בתחום אטרקציות לאירועים! הקונספט של חדר בריחה מוכר ואהוב על הקהל בישראל ובעולם כולו. החלטנו לפרוץ את גבולות הקונספט ולהביא אותו אליכם. אתם אלו שתקבעו היכן יתקיים המשחק! וזה ממש לא משנה אם זה יהיה משרדי החברה, יום גיבוש, מסיבת יומולדת, בר מצווה או אירוע בת מצווה. אפקט ה-WOW מובטח! חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ קיבלנו הודעה שהאנונימוס מנסים להישתלט על העולם והולכים להכחיד כל אלמנט דיגיטלי, כולל סרטונים, תמונות, טלפונים, אינסטגרם ואת כל האפליקציות המגניבות! צוות התכנתים שלנו ניסה להתנגד לפושעים והצליח לייצור קוד לביטול המזימה אבל אנונימוס עלו עליהם וחטפו גם אותם. לפני שהצוות נחטף, הוא הצליח להחביא את הקוד ולפזר את חלקיו ברחבי העולם. תפקידכם, למצוא את הקוד ברחבי העולם, לחבר אותו יחדיו, לבטל את ההשתלטות הנוראית של האנונימוס ולעזור לנו להציל את העולם! מוכנים לצאת למסע ולהציל את העולם בהרפתקה סוחפת ומאתגרת!? האם תספיקו להציל את העולם ב-60 דקות? חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ - גרסת אירועים גרסת האירועים של חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ מתאימה לאירועי גיבוש, ערבי מחלקה, ימי הולדת, חגיגות בר מצווה או בת מצווה או כל אירוע אחר משפחתי או עסקי, בו יש רצון להדהים את האורחים. בגרסה הזו אנחנו מתאימים את החדר בריחה נייד לגיל השחקנים ולכמות השחקנים. המשחק מתופעל על ידי מפעילים מקצועיים בעלי נסיון עבודה הן עם קהל בוגר והן עם שחקנים צעירים בגילאי 8-11. לאירועי בר מצווה/ בת מצווה פיתחנו גרסה מיוחדת של המשחק במהלכה חתן בר מצווה / כלת בת מצווה הופכים להיות חלק מהעלילה של משחק חדר בריחה נייד.

חדר בריחה נייד – הדבר הגדול הבא

FunTa הפקות מרחיבה את גבולות הדמיון ומביאה לכם את הדבר הבא, בתחום אטרקציות לאירועים!

הקונספט של חדר בריחה מוכר ואהוב על הקהל בישראל ובעולם כולו. החלטנו לפרוץ את גבולות הקונספט ולהביא אותו אליכם. אתם אלו שתקבעו היכן יתקיים המשחק!

וזה ממש לא משנה אם זה יהיה משרדי החברה, יום גיבוש, מסיבת יומולדת, בר מצווה או אירוע בת מצווה. אפקט ה-WOW מובטח!

חדר בריחה נייד מסביב לעולם

חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״

קיבלנו הודעה שהאנונימוס מנסים להישתלט על העולם והולכים להכחיד כל אלמנט דיגיטלי, כולל סרטונים, תמונות, טלפונים, אינסטגרם ואת כל האפליקציות המגניבות!

צוות התכנתים שלנו ניסה להתנגד לפושעים והצליח לייצור קוד לביטול המזימה אבל אנונימוס עלו עליהם וחטפו גם אותם.

לפני שהצוות נחטף, הוא הצליח להחביא את הקוד ולפזר את חלקיו ברחבי העולם.

תפקידכם, למצוא את הקוד ברחבי העולם, לחבר אותו יחדיו, לבטל את ההשתלטות הנוראית של האנונימוס ולעזור לנו להציל את העולם!

מוכנים לצאת למסע ולהציל את העולם בהרפתקה סוחפת ומאתגרת!?

האם תספיקו להציל את העולם ב-60 דקות?

חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ – גרסת אירועים

גרסת האירועים של חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ מתאימה לאירועי גיבוש, ערבי מחלקה, ימי הולדת, חגיגות בר מצווה או בת מצווה או כל אירוע אחר משפחתי או עסקי, בו יש רצון להדהים את האורחים.

בגרסה הזו אנחנו מתאימים את החדר בריחה נייד לגיל השחקנים ולכמות השחקנים. המשחק מתופעל על ידי מפעילים מקצועיים בעלי נסיון עבודה הן עם קהל בוגר והן עם שחקנים צעירים בגילאי 8-11.

לאירועי בר מצווה/ בת מצווה פיתחנו גרסה מיוחדת של המשחק במהלכה חתן בר מצווה / כלת בת מצווה הופכים להיות חלק מהעלילה של משחק חדר בריחה נייד.

איך ניראת פעילות של חדר בריחה נייד ״מסביב לעולם״ באירוע?

להזמנות התקשרו ל 0722575656

השאר הודעה ונחזור אליך

השאר הודעה ונחזור אליך

דילוג לתוכן