יום כיף לצוות עובדים – בילוי נפלא ביחד עם דוכני מזון

כיצד תבחרו את הספקים הכי איכותיים עבור יום כיף לעובדים?

בכל מסגרת של תקציב אשר עליה החלטתם, לעולם יימצאו כאלו אשר בולטים לעומת כל היתר. עד כמה הינם בולטים? הינם די בטיב טעם שתבינו שהם הולמים עבורכם. באירוע של יום כיף לצוות עובדים נדרש להעניק שירות פנטסטי, המטלה הינה להפוך אירוע של יום כיף לעובדים לכזה שעוד ידובר עליו בטווח הרחוק נהיית הרבה יותר מורכבת מעת לעת, בשל כך התשתית שלכם עשוי להיות כי אירוע של ימי גיבוש לעובדים יעבור באופן הומוגני. בעת בה עברתם את השלב של הספקים המקצועיים , כמו למשל – מעצב, די ג'יי, צלם ניתן לעבור לשלבים הבאים.

כיצד הנכם עשויים לקחת את האירוע של יום כיף לצוות עובדים מפה?

  1. בחירה של ספקים אשר יתחברו אל הקונספט שלכם. הדבר קל ביותר, אירוע איכותי עשוי להעביר סיפור, מסר, חוויה שונה. כאשר הנכם יוצרים אירוע של יום כיף לצוות עובדים הנכם מעוניינים לשכור ספקים אשר מעוניינים להוכיח את עצמם והינם מוכנים לבוא וכן להעניק מאתיים אחוז על מנת שהאירוע שלכם ינצח.
  2. תכנית של עבודה – עליכם לאפיין לוח זמנים ולחלק את האירוע של יום כיף לעובדים לשלבים, ספקים, תוכן, בעלי מקצוע. בשיטה זו יקל עליכם לדעת עד כמה ממדי האירוע שלכם הסמוך להגיע ועל פי כך באפשרותכם לבצע בחירה באם תהיו מעוניינים בסיוע כוללני או חלקי עבור האירוע של ימי גיבוש לעובדים אשר מתממש ובא.
  3. סגירה על לוקישין – הסכם בתנאי לטעימות, הסכם אשר יטמון בחובו יחס לכל מיני אורחים, חלופה של ביטול או לחלופין דחייה של אירוע של יום גיבוש לעובדים. כאשר מחליטים על לוקישין, יש לעבור על כל האלמנטים הזעירים. לעתים בפרט בהם תכלו למצוא כי המרכוז שאליו אתם שמים פחות לב הינו מאוד משמעותי.
  4. סיור בשטח – בטרם תסגרו על אירוע, יש משמעות בתום סגירה של האירוע נדרש ליצור העמדה של האירוע של אירועי חברה איך כל ספק בכל מקום יוענק בידיו הפוקוס המקצועי וגם כיצד תבוצע סינרגיה בתוך התוכן של אירוע עבור ימי כיף לעובדים.

אילו תכנים הנכם עשויים לערוך בסינרגיה בתוך אירוע של יום כיף לצוות עובדים?

עליכם לאפיין את סוג האירוע שלכם, הלוקישין המיועד וכן מספר המוזמנים. במידה ועסקינן במסיבה של העסק שלכם, במידע ועסקינן בכנס מקצועי או לחלופין עסקינן הודות יום כיף לצוות עובדים. בתום האפיון של מה הוא הרעיון של האירוע שלכם, אימתי הינו מתרחש, באפשרותכם לעבור לעת של התוכן. ראשית של התוכן בעלילה אידיאלית מעת הכניסה וכן מעת קבלה של קהל היעד שלכם להמשיך אל מיתוג למסך, אל שי קומפקטי. הפיק של התוכן עשוי לבוא בסדנה, בהצגה, במרצה ועוד מגוון רב של חלופות אשר עשויות להפוך אירוע של יום כיף לצוות עובדים ששמו הולך לפניו. אפשר להוסיף עוד נדבך של יצירת תוכן הודות העסק שלכם באמצעות מנחה מומחה ובכך לשדרג את האירוע שלכם. כמו כן, באפשרותכם לעולם ליצור תוכן בהלימה פרטית, כמו למשל – אטרקציה עשר מוקמת עבור הדרישות שלכם.

דוכני מזון

ככל שרמת האירוע מתעצמת, ככל שהעסק שלכם הינו רב ממדים – כה רמת הייחול מן דוכני מזון לאירועים עולה. השירות עשוי להיות זריז וכן איכותי, ההופעה של צוות העובדים עשויה להיות ייצוגית ואף מישהו עשוי לנהל את כל ההיבטים מלמעלה, כדי להבטיח שהאירוע שלכם מתנהל כהלכה.

עבור דוכני מזון לאירועים קיימים המון יתרונות, להלן נמנה כמה מהם

יתרון מספר אחד הינו כי זה הוא דוכן נייד אשר מעניק סוג ספציפי של אוכל, כמו למשל – דוכן מרקים לאירועים אשר נמצא בכל מקום אשר בו הנכם בוחרים, בתוך גן אירועים או לחלופין בתוך אולם אירועים, יש בנמצא מרק אפונה – על בסיס אפונה , גזר , בצל …כולל שקדי מרק וקרוטונים , מרק כתום – על בסיס דלעת ג'ינג'ר בטטה גזר… כרישה … מרק עגבניות – על בסיס עגבניות , בצל ועשבי תיבול … מרק עדשים ירוקים – על בסיס עדשים ירוקים , מרק פטריות – על בסיס פטריות טריות , אפשר לשדרג.

עוד יתרון עבור דוכני מזון הינו שהם הולמים אף עבור מסיבה אישית בדירה שלכם וכן אפשר למקם אותם בכל אזור אשר עליו תחליטו – בגינה שלכם, בחדר ההסבה בדירה שלכם או בכל אזור שונה אשר עליו תחליטו לערוך את האירוע בדירה שלכם, ניתן להביא דוכן מזון עבור אירועים כגון – דוכן פסטות לאירועים אשר מוגש במגוון אפשרויות: פנה (צינורות) , ספגטי / פוטוצ'יני (רצועות עבות), לינגוויני (רצועות דקות) /. במבחר טעמים איטלקיים (לבחירה עד 3 סוגים) : אלה אוליו – שמן זית שום ובזיליקום.. עגבניות פומדרו, רוזה – שמנת עגבניות, אלפרדו – שמנת פטריות, מגוון הפסטות עשיר בעשבי תיבול ריחניים , ובמגוון ירקות טריים הנחתכים במקום האירוע. לצד תוספות: שמן זית, פסטו… פרמז'ן , עגבניות מיובשות, טפנד זיתים, מוגש בכלים מתכלים.

יתרון נוסף של דוכני מזון הינו שכל אחד עשוי לגשת לאותו דוכן מזון אשר אותו הינו רוצה, לבחור את המנה שלו ולאכול אותה בכל אזור אשר בו הוא רוצה לשבת באירוע, כמו למשל – דוכן בורקס טורקי לאירועים , אשר במנעד רב של כל מיני מילויים לבחירתכם: פיצה, תפוח אדמה, גבינה, תרד. בנוסף לצד הבורקס מניחים שפע נרחב של תוספות : שיפקה , ביצה קשה , חמוצים, זיתים , רסק עגבניות , טחינה , סחוג , … חברתנו מתמחה ביצירת אינטראקציה במהלך האירוע באמצעות אטרקציות ודוכני מזון טעימות וייחודיות הגורמת לחוויה ייחודית בלתי נשכחת. אפשר אף לאכול בעמידה או לחלופין תוך כדי שיחה עם יתר האורחים והן במעשה זה אין קוטעים את התקשורת הטבעית עם יתר בני האם בצורה מלאכותית וזה בשל ארוחה.

עוד יתרון הינו בחירה חופשית – כל אחד יכול לבחור את אותם דוכני מזון אשר הולמים עבור המוזמנים של האירוע, בין אם עסקינן בדוכן של שקשוקה, פוקצ'ה או גלידה עבור יום נישואין ובין אם עסקינן הודות דוכן ברנץ' בייגל אמריקאי לאירועים , אשר כולל מבחר סוגי בייגל אמריקאי הנאפים בזמן של האירוע. בליווי מבחר גבינות שמנת, סלמון מעושן, שמנת שום שמיר, שמנת זיתים, שמנת ירקות, מבחר ירקות טריים ומגוון ממרחים: חמוצים, זיתים,. שיפקה , גוואקמולי, סלסה, פסטו, טפנד זיתים, ממרח עגבניות מיובשות, אריסה ועוד כל מיני מאכלים עבור אירוע עסקי או עבור אירוע אישי אשר הולם מבוגרים.

חגיגת יום כיף לצוות עובדים בליווי דוכני מזון היא מתכון לחגיגה מוצלחת.

דילוג לתוכן