הפקת אירועים בטבע

מה זה אומר – הפקת אירועים בטבע ?

בעידן העכשווי, ובפרט כאשר עננת וירוס הקורונה מרחפת על כולם, רוב תושבי מדינת ישראל נוהגים להישאר בביתם במהלך כל שעות היום, כאשר הם מעסיקים את עצמם בשיטוט ברשת האינטרנט או בטלפון הנייד שלהם. בשל כך, אין לתמוה כי הסביבה הירוקה והטבעית, האוויר הצח והרענן והשינוי של חגיגת אירוע בגן או באולם אירועים רגילים הביאו המון אנשים שמתעתדים לחגוג אירוע, לתכנן ולהפיק אירועים מחוץ למקומות סגורים, הווה אומר – ללכת על הקונספט של הפקת אירועים בטבע. ניתן לאפיין זאת בייחודיות מרובה, אשר לא קיימת בהפקה של אירועים שונים. 

מה היתרונות של הפקת אירועים בטבע?

 • היתרונות של הפקת אירועים בטבע שהיא מאפשרת לכם לפעול באופן מקורי וייחודי – באפשרותכם להחליט  על אירוע בגינה, בפרדס, על חוף הים, במרפסת או לחלופין בכל מקום פתוח שונה ולאפשר לאורחים שלכם ליהנות ממזג אוויר צח.
 • להבדיל מאירוע שחוגגים באולם אירועים או בגן אירועים, הפקה של אירוע בטבע לא מוגבלת כלל וכלל בזמן. 
 • אירוע בטבע, אירוע בטבע יאפשר לכם להפגין מקוריות, והיתכנות להביא לידי ביטוי את הטעם האישי שלכם. 
 • יתרון ניכר ומשמעותי של הפקת אירועים בטבע מקורו באווירה, שהינה הרבה פחות פורמלית, והרבה יותר מקרבת, אישית, וחמימה.

מדוע מומלץ להיעזר בחברה להפקת אירוע בטבע?

אירוע שמתקיים בחיק הטבע הינו אחר לחלוטין מאירוע שמתקיים במקום סגור, בשל העובדה כי יש לקיים אותו תוך כדי התחשבות במזג האוויר, שלא יהיה חם או קר מדי. בשל כך כי עסקינן אודות עבודה מרובה בהפקת האירוע ומי שמפיק בעצמו אותו עשוי לפספס כל מיני אלמנטים משמעותיים שקשורים לאירוע, רוב בני האדם מגיעים למסקנה, המובנת מאליה, כי עליהם להיעזר בחברה להפקת אירועים בטבע. חברה אשר עוסקת בתחום זה תבצע עבורכם את כל ההכנות שנדרשות, על מנת שיהיה לכם אירוע שעליו עוד ידובר ויסופר במשך שנים רבות. 

מה חשוב לדעת כאשר רוצים להפיק אירוע בטבע?

  • הפקת אירועים בטבע מחייבת מחשבה מעמיקה בהיבט של בחירת הלוקיישין. לעומת אירוע שחל במקום סגור, אשר בו אטרקציות שתביאו מבחוץ תקבענה את האווירה, באירוע בטבע הלוקיישין מדבר בעד עצמו, ומספק למוזמנים שלכם את האווירה הכי מתאימה להנאה מרבית. 
  • יש להשיג את האישורים המתאימים – המון בני אדם אינם מודעים לכך שעל מנת לקיים אירוע בטבע צריך להשיג אישורים מתאימים מכל מיני גופים, כמו למשל – שירותי הצלה, אבטחה, מועצה אזורית וכיוצא בזאת.

 

 • אירוע בטבע עשוי להוות עבורכם הוצאה רבה יותר לעומת אירוע באולם או בגן אירועים, בשל כך כי נדרשת התארגנות מול גורמים שונים, השכרת ציוד מתאים, כגון – גנרטור, תאורה וכיוצא בזה.

 

איך מתחילים להפיק אירוע בטבע?

 • המוזיקה, לרבות הדי ג'יי הינם מי שאמונים על תחום השמחה והקצב באירוע שלכם, בנוכחותם המוזמנים שלכם ירבו לפזז ולהנעים את זמנם. 
 • רמת ואיכות האוכל הינם אלמנט משמעותי בכל אירוע בפרט ובאירוע בטבע בפרט. עליכם לבחור חברת קייטרינג, אשר מתמחה בהכנת מעדנים שיכולים לעמוד בכל מזג אוויר. 
 • במציאות העכשווית אין הכרח לבחור רק באפשרויות הפחות אסטטיות, ואפשרי כי תשכרו לאירוע שלכם בטבע שירותים ניידים אשר מעוצבים באקסקלוסיביות.
 • השלב הבא הוא ההחלטה על רכישת אלכוהול, אשר מהווה גורם מרכזי בכל אירוע, והינו חשוב ביותר להתרוממות הרוח הטובה ולאווירה שמחה של האורחים שלכם.
 • אלמנט חשוב ביותר, אף במידה ומדובר אודות מים לשתייה, מים לשטיפת ידיים או מים לצורכי בישול, אספקה של מים הינה הכרחית לכל אירוע שמתקיים בטבע.
 • ולסיום, כדי להפעיל את מערכת ההגברה, המיקרופון ויתר המכשירים החשמליים, נדרשת ביותר אספקה של חשמל. במידה ובמקום שבחרתם עבור האירוע שלכם לא קיימים שקעים אשר ניתן להתחבר אליהם, כי אז הנכם מחויבים לשכור גנרטור.

האם ניתן להפיק אירוע במקומות מיוחדים בטבע?

לשאלה – האם ניתן להפיק אירוע במקומות מיוחדים בטבע?, נשיב כי אף מסיבה בתוך גינה ציבורית, באמצע של שכונת מגורים, יכולה להתפרש כמסיבה של אירוע בטבע ולא קיים עוררין על כך כי התפאורה מעניקה תרומה מרובה ומספקת למוזמנים שלכם אווירה אחרת ממה שהם ציפו או חוו בעבר.  קיימים אזורים אשר הינם מיועדים לאירועים בטבע ומתקיימת היערכות מיוחדת, מן ההיבט של ציוד חימום או הגנה מפאת רוח או גשם, באירועים כאלו מופעל צוות עובדי הפקה מוסמך, בעל ותק רב, שיעניק לכם שירות בכל המסיבה שלכם.  אף במקום בטבע שלא ידוע או שלא מוכרז כמקום לאירוע, אפשר לערוך אירוע, שיקצור הצלחה מרובה. 

מה המחיר של הפקת אירועים בטבע?

ככל שעסקינן אודות מיקום שהינו יותר אקזוטי, מרוחק ובעל מאפיינים של שמורת טבע, ההיתרים שצריך להשיג מהרשויות המקומיות – משמעותם תוספת במחיר. בנוסף לכך, המרחק של המיקום שבחרתם משפיע על התשלום לכל מיני ספקים, בשל כך כי ככל שהמיקום רחוק יותר מאזור המרכז, המחיר של הדלק משפיע על העלות הסופית שבה תישאו.

רוצה לדעת עוד על אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים? חזור לעמוד הבית >>

תוכן נוסף שאולי יעניין אותך

הפרחת בועות סבון

הפרחת בועות סבוןמחפשים תעסוקה ייחודית לילדים באירוע? הפרחת בלוני סבון ענקיים בגדלים ובצורות שונות.בין פעילויות...

מתקנים מתנפחים אקסטרים

מתקנים מתנפחים מתקנים מתנפחים אקסטרים המתאימים לכל גיל : -כדורגל אנושי- מומלץ! -קיר טיפוס 7...

הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

פופקולנד מספקת שירותי הפקות אירועים עסקיים או פרטיים בליווי של מנהלי אירועים מקצועיים מעל ל-15...

מופע להטוטים- מופע אש

מופע להטוטים- מופעי להטוטי אש סוחף במיוחד באחד ממופעי הלהטוטים אתם תפגשו את המלצר הקפדן...

סדנת ג'אגלינג וקרקס

סדנת ג'אגלינג וקרקס מחפשים אטרקציה ייחודית? סדנת ג'אגלינג וקרקס תפעיל את קהל המוזמנים שלכם באירוע...

עמדות מולטימדיה ייחודיות

מתחם שכולו עמדות מולטימדיה ייחודיות הכולל תחנות משחק על מסכי פלזמה ומסכי ענק , המתחם...

דילוג לתוכן