מכונת ברד – מכונת אייס קפה

מכונת ברד – מכונת אייס קפה -פופקולנד מכירה והשכרה מכונות מזון מקצועיות

.

לפני הכל מי אנחנו? מדוע לקוחות רבים רוכשים מכונות מזון דווקא מאיתנו? (ממש בקצרה)

1.חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון מקצועיות משנת 2009 אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד בקניונים ובתחום האירועים. (בקרו באתרנו בקטוגרית מוצרי הרשת ודוכני המזון!)

2.מגוון מכונות המזון באתרנו מוצעות גם במחלקת השכרת מכונות המזון בחברתינו ומושכרות מידי יום, (ניתן להשכירם בטרם הקניה לבחינת איכות המוצר.)

3.חברתנו תייעץ ותתאים עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק ולפי תפוקת היצור הרצויה, תמליץ על ספקי חומרי גלם איכותיים ובמחירים אטרקטיבים!

4. 12 חודשי אחריות עבור תקלות טכניות.

.

מכונת ברד – מכונת אייס קפה איכותיות במבחר גדלים להצבה על שולחן או דלפק
מכונת ברד / אייס קפה מיכל 1- 15 ליטר, עלות: 4,500 ש"ח
מכונת ברד / אייס קפה 2 מיכלים-30 ליטר, עלות: 6,500 ש"ח
מכונת ברד/ אייס קפה 3 מיכלים-45 ליטר, עלות: 9,000 ש"ח

המחירים אינם כוללים מע"מ, ניתן לשלוח את המכונה בעלות מוזלת לכל רחבי הארץ.

כל המכונות כוללות אחריות יצרן לשנה לתקלות טכניות.

.

חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון איכותיות משנת 2009.

מכונות מזון אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד:

מכונות מקצועיות עבור חנויות ודוכנים בקניונים ומגוון מכונות עבור דוכני מזון בתחום האירועים.

חברתנו תייעץ, תתאים ותמליץ עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק.

המכונות תוצרת ארה"ב/ סין במגוון דגמים וגדלים! ובמחירים חסרי תקדים!

יבוא ושיווק ייחודי ובלעדי לפופקולנד בלבד!

בנוסף אנו מספקים שירותי מכירה והשכרה למכונות ממגוון סוגים: מכונות פופקורן במגוון גדלים, מכונת צמר גפן ,מכונת קרפ צרפתי, מכונת וופל בלגי על מקל, מכונת קרח ביתית, מסחטת מיצים קשים – מכונת גזר , מכונת מיני פנקיקס, מכונת גזוז בטעמים, צ'יפסר – סיר טיגון חשמלי , מכונת שלג בטעמים, מפלי שוקולד במגוון גדלים להשכרה במחירים חסרי תקדים!  למגוון מכונות להשכרה לחץ כאן!

בין פעילויות החברה- פופקולנד מספקת תחת קורת גג אחת:

– יצור, יבוא ושיווק מוצרי מזון לשוק הקמעונאי, מוסדי והתעשייתי בארץ ובחו"ל, שבראשם מוצר הפופקורן בטעמים, כדורי הבאבאל דרינקס ועוד מגוון מוצרים נוספים ייחודיים.

 

– אטרקציות לאירועים, ניהול והפקה לאירועים, תוך השמת דגש על ייחודיות, איכות חומרי הגלם, עיצוב דקוראטיבי, ורמת שירות גבוה אותם מספקים זכייני הרשת בכל רחבי הארץ, לכל סוגי האירועים ובכל כמות מוזמנים:
 שירותי דוכני מזון איכותיים: וופל בלגי על מקל לאירועים/ פוקאצות/ פיצות/ טורטיות/ דוכן מיני דונאטס ללא שמן לאירועים / בר מיצים סחוטים/ פופקורן בטעמים/ מיני דונאטס ללא שמן/ פלאפל/ נודלס מוקפץ/ גזוז בטעמים/ צמר גפןן מתוק/ בר מתוקים עשיר במיוחד/ תפוחים מסוכרים/ דוכן מיני פנקייקס לאירועים/ קיורטוש/ דוכני גלידות במטבל אישי, אמריקאית, איטלקית / מוזלי/ קרפ צרפתי/ בר קפה- בר שתיה קלה/ בר שייק פרי/ ברדים-אייסים/ פוקאצ'ות ופיצות/ פיתה דרוזית לאירועים / מיני המבורגר/ דוכן נקניקיות לאירועים/ דוכן פיש אנד צ'יפס לאירועים ,בר סושי- מגשי אירוח סושי ועוד מגוון רחב של דוכני מזון יוחדיים.

למגוון דוכני מזון פופקולנד לחץ כאן!

מגוון אטרקציות לאירועים : מופעי להטוטים/ סדנאות קרקס וג'אגלינג/ אומן חושים בהופעה סוחפת ומרתקת/ מתקנים מתנפחים/ שולחנות משחק/ משחקי וידאו וירטואלים ועוד..

למגוון אטרקציות לאירועים פופקולנד לחץ כאן!

זכיינות הרשתמערך זכיינות בפריסה ארצית ההוכיח את עצמו בשנים האחרונות בשיטות יחודיות כגון:
הזיכיון נייד: דוכנים ניידים עבור מוצר הפופקורן בטעמים בפעילות מכירה בסופי שבוע במרכזים וקניונים נבחרים,, פסטיבלים וכאטרקציות לאירועים.
הזיכיון הקבוע: חנויות/דוכנים קבועים במיקומים ובקניונים מרכזיים עם מגוון מוצרי הרשת הייחודיים אשר פיתחהה פופקולנד.

המעלות של מכונת ברד מכונות אייס קפה להשכרה – 

  •  מכשיר להכנת ברד שומר על לוח הפיקוד החשמלי.
  • מכונה להכנת ברד בעלת תפוקה של קירור רבה למזג האוויר היוקד והן הרטוב של מדינת ישראל.
  • למיכל של מכונות מזון להשכרה או של דוכן ברד ואייס קפה קיימים שני בוחשים עבור הומוגניות נפלאה של המשקה.
  • שיטת מזיגה באלכסון של מכונת ברד – מכונת אייס קפה אשר דוחסת את המשקה שמוכן לברז של מזיגה.
  • הנדסת אנוש מיטבית של מכונת ברד לשם ניקוי ואף החזקה מלאה.
  • מכונות אייס קפה בוחשת את עליון המקצר את עת ההקפאה, בידוד מיטבי.

 

אינפורמציה חשובה אודות מכונת אייס קפה להשכרה או מכשיר להכנת ברד – 

מכונה להכנת ברד די קלה עבור תפעול – נדרש רק להכניס תרכיז או בלילה של אייס קפה אל מכונות מזון להשכרה או אל דוכן ברד ואייס קפה ותוך כשלוש שעות, כיאה להוראות ההפעלה, הברד או האייס קפה יהיו מוכנים עבורכם.

בהשכרה של מכונת ברד – מכונת אייס קפה מה יש לתת את הדעה שלכם עליו ? 

 

קודם כל, הנכם נדרשים לבדוק איזו מסיבה הנכם רוצים? מה כמות המוזמנים של המסיבה להם הנכם מעוניינים לתת ברד או אייס קפה ובאיזו עת? אילו דוכני מזון הנכם רוצים שיתפקדו באירוע שלכם, למעט מכונת ברד או מכונות אייס קפה ובמידה ויש לכם מספיק עובדים מקצועיים עבור זאת. לרוב עושים הבחנה בין מכונת אייס קפה להשכרה לבין מכשיר להכנת ברד על פי כמות המכלים בהם ממלאים את התרכיז שייהפך לברד. עוד הבדל הינו כמות המדחסים אשר יש בנמצא בתוך מכונה להכנת ברד או בתוך מכונות מזון להשכרה או בתוך דוכן ברד ואייס קפה.

יש לבחור איזה מכונת ברד – מכונת אייס קפה לשכור, כאשר הדבר בהחלט תלוי בגודל ואף במיקום של החגיגה – 

 

באירוע ביתי קטן, עד שבעים בני אדם, תספיק מכונת ברד או מכונות אייס קפה אחת. באירוע רב משתתפים כדאי לכם ביותר לשכור מכונת אייס קפה להשכרה או מכשיר להכנת ברד בעלי שני ראשים. מכונה להכנת ברד או מכונות מזון להשכרה או דוכן ברד ואייס קפה מורכבות מן שניים עשר ליטר של ברד, אשר שווה ערך לכשבעים ספלים של מאה ושמונים סמ"ק. מכונת אייס קפה להשכרה או מכונות מזון להשכרה , כאשר מתכוננים לשכור מכונת ברד –  יש לברר מי הינו היצרן של מכונות אייס קפה , מה הוא המצב של מכונת אייס קפה להשכרה או של מכשיר להכנת ברד , מי הינו הספק, אשר מספק עבורכם מכונה להכנת ברד והכי משמעותי, מה יתרחש במצב של בעיה באמצע המסיבה שלכם ? 

במידה והחלטתם להשכיר דוכן ברד ואייס קפה , מכונות מזון להשכרה או דוכן ברד ואייס קפה דרך חברת פופקולנד – הנכם שרויים בביטחון מלא. במידה ויש לכם תקלה של מכונת ברד – מכונת אייס קפה במהלך המסיבה שלכם, בית העסק פופקולנד יחליף לכם מכונת ברד, או מכונות אייס קפה. בהשכרות המכונה נבדקת לעיני הלקוח שכשהוא בא לאסוף את המכונה.

 

מה הינו המדחס ומדוע הוא כה משמעותי כאשר עסקינן אודות מכונת אייס קפה להשכרה או אודות מכשיר להכנת ברד ? 

 

מדחס הינו החלק שלמעשה מקפיא בשבילכם את התרכיז של ברד או של אייס קפה. קיימת מכונה להכנת ברד או מכונות מזון להשכרה או דוכן ברד ואייס קפה במחיר של שני ראשים, אשר פועלים על מדחס אחד.

להצעה אטרקטיבית במיוחד צרו קשר עכשיו!