פלנצ'ה – גריל חשמלי

פלנצ'ה – גריל חשמלי –פופקולנד מכירה והשכרת מכונות מזון מקצועיות

.

לפני הכל מי אנחנו? מדוע לקוחות רבים רוכשים מאיתנו מידי יום? (ממש בקצרה)

1.חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון מקצועיות משנת 2009 אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד בקניונים ובתחום האירועים. (בקרו באתרנו בקטוגרית מוצרי הרשת ודוכני המזון!)

2.מגוון מכונות המזון באתרנו מוצעות גם במחלקת השכרת מכונות המזון בחברתינו ומושכרות מידי יום, (ניתן להשכירם בטרם הקניה לבחינת איכות המוצר.)

3.חברתנו תייעץ ותתאים עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק ולפי תפוקת היצור הרצויה, תמליץ על ספקי חומרי גלם איכותיים ובמחירים אטרקטיבים!

4. 12 חודשי אחריות עבור תקלות טכניות.

.

פלנצ'ה / גריל חשמלי למסעדות אולמות אירועים בנוי לעומסים גבוהים
פלטה צלייה משטח חלק מתאימה למעורב ירושלמי המבורגרים, חביתות, חזה עוף ועוד.
מאפיינים עיקריים:
– פלנצ'ה חשמלית מקצועית.
– פלטה עבה מפלדה לשמירה על חום.
– גוף נירוסטה.
– סף מגן מנירוסטה.
– מגירה לניקוז שומנים.
– בקרת טמפרטורה – טרמוסטט לשליטה בטמפ'
– טמפרטורה מרבית: 300°C

 -עלות השכרת פלנצ'ה ליום: 250 ש"ח ליום

.

המחירים אינם כוללים מע"מ, משלוח למכונה לכל רחבי הארץ בעלות 100 ש"ח.

כל המכונות כוללות אחריות יצרן לשנה לתקלות טכניות.

.

 

בנוסף אנו מספקים שירותי מכירה והשכרה למכונות ממגוון סוגים: מכונות פופקורן במגוון גדלים, מכונת צמר גפן ,מכונת קרפ צרפתי, מכונת וופל בלגי על מקל,מכונת מיני פנקיקס, מכונת גזוז בטעמים, צ'יפסר – סיר טיגון חשמלי , מכונת שלג בטעמים, מפלי שוקולד במגוון גדלים להשכרה במחירים חסרי תקדים!  למגוון מכונות להשכרה לחץ כאן!

.

מכונת פלנצ'ה – בעונת הקיץ אשר באה עלינו לטובה – 

בעונת הקיץ, אשר באה עלינו לטובה, שמא תבחינו בעוד אלמנט נוסף במאבק על לבבות, הגיגים ואף בשר על האש, הרי הינו גריל חשמלי , אותו אפשר לשלב על שניהם, גריל גז או לחלופין פחם. גריל חשמלי מומלץ או גריל חשמלי מקצועי הינו לא חתיכת אביזר מתוחכם, כי אם משטח אשר עשוי מן החומר פלדה או מן החומר ברזל יצוק, אשר נמצא מעל מספר מבערים. מדובר למעשה בתחנת בישול אוכל זריז אשר נמצאת בגינה או במרפסת שלכם, מן הגורם שיהיה באפשרותכם להבחין ביותר כאלה בעת העכשווית כיצד בני אדם התחילו לרכוש המון פלטת צלייה ובשיא המרץ. הנכם בוודאי מבחנים בעלייה של יותר ממאתיים אחוז במכירה של משטח צליה בשנת 2020 לעומת שנת 2019.

העלייה במכירות של מכונת פלנצ'ה מקבילה לעלייה שנחשבת לטרנד חדש של סמאש בורגר וכן גריל חשמלי ברמה הכללית. וריאציה זאת של גריל חשמלי מומלץ עושה שימוש בקציצת בקר סטנדרטית והן בלתי דחוסה שאותה הנכם לוחצים וכן מועכים. לשם העניין – על גבי פלטת צלייה שלכם. כל אחד מבינכם מצייץ הודות משטח צליה או הודות דוכן המבורגר לאירועים בעת האחרונה. פלנצ'ה – גריל חשמלי מהווה אחת הדרכים הכי יעילות להכין אותו.

עבור המון בני אדם, אשר קיימות להן בעיות עם מכונת פלנצ'ה או עם גריל חשמלי או פחמים סטנדרטי, הם נופלים דרך הברזל, נשברים, הלהבות משתוללות ואף שורפות אותם ומעבר לכך, גריל חשמלי מומלץ הינו פשוט ממש מיטבי עבור הכנת המבורגר, בפרט במידה ומה שהנכם מעוניינים לבשל זה המבורגר של חברה כל שהיא, בן מאה גרם. מה שנקרא בעברית מחה סמאש בורגר. אפשר לצרף את הפלנצ'ה או את פלטת צלייה שיש לכם בנמצא במקום הרשת העממית לצלייה של המבורגר לדוגמה.

אך הפלנצ'ה מהווה לא רק מתקן עבור דריסה של בשרים. הרבה יותר נחמד לבשל ולבצע ניסיונות ביחד עם משטח צליה. אפשר לעשות שימוש על ידי מכונת פלנצ'ה או על ידי מכונת גריל חשמלי עבור  דג. המון מסעדות מציגות את מה שנקרא דג צרוב בתוך גריל חשמלי מומלץ. צורבים את הדג משני צדדיו ואחר כך גומרים את הבישול בתוך פלטת צלייה. ניתן לבצע את אותו המעשה על גבי משטח צליה או על גבי דוכן המבורגר לאירועים בבת אחת – בעצם נדרש לכסות את הדג ואזי בעת שצורבים את הדג, הינו אף נצלה במקביל. פלנצ'ה – גריל חשמלי הינה ורסטילית וכן הולמת עבור המון דברים, אך אף המיקרוגל משרת אותו דבר אתכם, במידה שכל מה שהנכם דורשים הוא חימום. 

מדוע  מכונת פלנצ'ה  או  גריל חשמלי טובים לבישול אינסטרומנטים ? 

גריל חשמלי מומלץ עובד על חום מוליך, תוך כדי טאץ' באופן ישיר. הכוונה שהינו אמצעי אפקטיבי להעברה של אנרגיה, בפרט שכבר קיים החומר ההולם, כמו למשל – מתכת.

פירוט דגמי פלנצ'ה – גריל חשמלי:

פלנצ'ה קטנה

 הספק: 3kW. – מידות: רוחב 55 ס"מ- אורך 45 ס"מ- גובה 23 ס"מ – משקל: 17 ק"ג.

מחיר: 1350 ₪

פלנצ'ה גדולה

– הספק: 3.5kW. – עובי פלטה: 8 מ"מ. – מידות: רוחב 75 ס"מ- אורך 40 ס"מ- גובה 23 ס"מ

מחיר: 1590 ₪