להזמנות חייגו: 0722575656

מתקן לבקבוקים הפוכים- גזוז בטעמים

מתקן לבקבוקים – סטנד  שולחני ל 6 בקבוקים + כוס מידה של מנת משקה של 25 מ"ל.
המתקן מתאים לבקבוקים מגודל 0.700 מ"ל – 1000 מ"ל.
כוס המידה מאפשרת מזיגה מדודה של משקה בכל לחיצה.

ניתן גם להשכרה ב-99 שקלים ליום. הזמנות להשכרות בטלפון: 0722575656

99.00799.00 לא כולל מע״מ

תשלומים, אחריות ומשלוחים

אפשרות תשלומים: עד 12 בכרטיס אשראי, תשלום אחד בהעברה בנקאית.

אחריות: 12 חודשים.

זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים. עלות משלוח: 100 שח. שימו לב יתכנו שינויים במחירי המשלוח תלוי נפח ומשקל בהתאם לחברת השילוח. ניתן באיסוף עצמי ממחסן היבואן (בתיאום ואישור מול הלקוח).

מתקן לבקבוקים הפוכים- גזוז בטעמים

מתקן לבקבוקים – סטנד  שולחני ל 6 בקבוקים + כוס מידה של מנת משקה של 25 מ"ל.
המתקן מתאים לבקבוקים מגודל 0.700 מ"ל – 1000 מ"ל.
הכוס מידה מאפשרת מזיגה מדודה של משקה בכל לחיצה.

 

–  המטרה של המתקן זה לתת מינון מדויק של סירופ / אלכוהול שנכנס לתוך הכוס ומוהלים אותו בסודה או בכל ערבוב אחר שרוצים.

מכונת גזוז בטעמים  אוטומטית הפכה להיות שכיחה ביותר כמעט בכל אזור בתוך שטחי מדינת ישראל. להמון בני אדם כבר קיימת בתוך הדירה שלהם מגוון רב של מכונת גזוז בטעמים, אף בחברות, עסקים והן המון ארגונים חדרה המודה של מתקן מזיגה לבקבוק אלכוהול ביתי. קיים אף מתקן גזוז אשר מצוי בהמון מקומות ציבוריים וכן במקומות עבודה אשר שיפצו את המקום שלהם לאלתר וגם במציאות העכשווית ניתן לאתר אצלם מתקני סודה מצודדי נפש. הגורם העיקרי לטרנדיות הרבה של דוכן גזוז בטעמים  הינו כי רוב האוכלוסייה של מדינת ישראל, כאשר השמש שלנו לא מפסיקה לחמם אותנו, מרבים לשתות מן מתקן לבקבוקים הפוכים – גזוז בטעמים בצרה קבועה למדי. מתקן לבקבוקים מהווה משנה מרץ ליקיצה ואף לאנינות טעם והן להתפנק מדי פעם. הקהל הרחב של מדינת ישראל, למד בעת האחרונה לא הסתפק אך ורק הודות גזוז בטעמים מן הסוג אשר היה שכיח בעבר, כי אם מודע לערך של טוב טעם של מכונת גזוז בטעמים אשר ממנה הוא מרווה. הטיב של מתקן מזיגה לבקבוק אלכוהול  הפך להיות בעל אומדן ממשי ואך המון בני אדם מוכנים לשאת בכל עלות, כדי ליהנות מן מתקן גזוז איכותי בכל אזור.

מתקני סודה– הטרנד האחרון – 

בשל כך כי טיב השתייה חשוב באופן ניכר עבור בני אדם אשר גולמים ממנו, אף בתחום של דוכן גזוז בטעמים מתרחשת המון התקדמות.  מתקן לבקבוקים הפוכים – גזוז בטעמים הינו מועמד במקום ציבורי, כמו למשל – משרד רחב היקפים, תחנה מרכזית, בית חולים ואף הרבה אזורים, אשר בהם קיימת תחלופה ניכרת של בני אדם.

עשיית בחירה של  מתקן לבקבוקים בטיב טעם – 

מכונת גזוז בטעמים הינה בעלת מערבל זריז והן בשל כך אף הטעם של המשקה אשר יוצא ממנה הינו יותר מרווה וצונן אשר מכונת גזוז בטעמים מייצרת לא יסולא בפז. חברה, בית עסק או ארגון, אר מעוניינים להעמיד מתקן מזיגה לבקבוק אלכוהול במקום שלהם עשויות להזמין בכל עת את מתקן גזוז או את מתקני סודה הכי חדישים כיום מאת ידי חברת פופקולנד. בית העסק פופקולנד מומחה בתפעול של דוכן גזוז בטעמים בכלל ובמכונות מזון בכלל , אשר הולמים עבור כל מיני סוגי דוכני מזון ובכל גודל וצורה אפשריים. כאשר מעוניינים לבצע בחירה של מתקן לבקבוקים הפוכים – גזוז בטעמים איכותי, כי אז יש לבחור במגוון הרב של מכונות מזון, אשר יש באמתחת חברת פופקולנד לספק עבורכם.

היתרונות הרבים של  מתקן לבקבוקים – 

  1. מכונת גזוז בטעמים בלי הסבת סיאוב כל שהוא – הכנה של משקה מוגז יכולה כל הזמן להסב לסיאוב במקום הימצאות של מתקן מזיגה לבקבוק אלכוהול. ואכן בהמון מטבחים אפשר להבחין כי מקום השתייה לא כל הזמן מבריק בלשון המעטה. ושמא יותר מיטבי להגיד שכמעט כל העת קיים סיאוב במקום ואין זה סימפטי לבוא אליו. קיים מתקן גזוז או מתקני סודה באופן ידני, אשר יכולים להסב זיהום רב. אך בזמן שמכינים את המשקה על ידי דוכן גזוז בטעמים כל העסק נראה אחרת ומצוחצח למשעי.
  2. משקה צונן בלי מאמץ – קיימים בני אדם אשר מעדיפים להתאמץ בהכנה של משקה צונן. אך קיימים בני אדם נוספים, אשר אוהבים לעשות שימוש במן מתקן לבקבוקים הפוכים – גזוז בטעמים ללא מעורבות רבה בפרוצדורה של הכנת המשקה.

שים לב:

פריט זה ניתן גם להשכרה!

להשכרה נא התקשר ל – 072-2575656

השאר הודעה ונחזור אליך

השאר הודעה ונחזור אליך

דילוג לתוכן