מכונת קרח במגוון דגמים

מכונת קרח במגוון דגמים - פופקולנד מכירה והשכרה מכונות מזון מקצועיות

לפני הכל מי אנחנו? מדוע לקוחות רבים רוכשים מאיתנו מידי יום? (ממש בקצרה)

1.חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון מקצועיות משנת 2009 אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד בקניונים ובתחום האירועים. (בקרו באתרנו בקטוגרית מוצרי הרשת ודוכני המזון!)

2.מגוון מכונות המזון באתרנו מוצעות גם במחלקת השכרת מכונות המזון בחברתינו ומושכרות מידי יום, (ניתן להשכירם בטרם הקניה לבחינת איכות המוצר.)

3.חברתנו תייעץ ותתאים עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק ולפי תפוקת היצור הרצויה, תמליץ על ספקי חומרי גלם איכותיים ובמחירים אטרקטיבים!

4. 12 חודשי אחריות עבור תקלות טכניות.

.

מכונת קרח מקצועית המיועדת למקומות הצורכים קוביות קרח בכמויות בינוניות

אפשרות לשינוי גודל קוביות, מנוע איטלקי מבית ZELTECH, מערכת ניקוי לניקיון עצמי, קירור ע"י גז R134A.

* במכונות קרח קיימות דיזות למילוי המים, לשמירה על אורך חיי הדיזות מפני אבנית מומלץ לרכוש מבעוד מועד מסנן מים / מרכך מים.
עלותו של דגם איכותי כ-100-150 ש"ח (לא ניתן לרכוש דרכינו).
** אי התקנת מסנן מים- פילטר מונע אבנית בעל 3 שלבים עלולה לגרום נזק למכונה ומבטלת את האחריות למכונה.

המחירים אינם כוללים מע"מ, ניתן לשלוח את המכונה בעלות מוזלת לכל רחבי הארץ.

כל המכונות כוללות אחריות יצרן לשנה לתקלות טכניות.

.

 

בנוסף אנו מספקים שירותי מכירה והשכרה למכונות ממגוון סוגים: מכונות פופקורן במגוון גדלים, מכונת צמר גפן ,מכונת קרפ צרפתי, מכונת וופל בלגי על מקל, מכונת קרח ביתית, מסחטת מיצים קשים – מכונת גזר , מכונת מיני פנקיקס, מכונת גזוז בטעמים, צ'יפסר – סיר טיגון חשמלי , מכונת קרח , מכונת שלג בטעמים, מפלי שוקולד במגוון גדלים להשכרה במחירים חסרי תקדים!  למגוון מכונות להשכרה לחץ כאן!

 

מכונת קרחכיצד מתנהלים כאשר היא חדלה מלתפקד ? 

  • קודם כל, עליכם לוודא כי מכונה לייצור קרח אכן מחוברת היטב אל החשמל. בהנחה שהיא אינה מחוברת כהלכה לחשמל, כי אם דרך שקע או לחלופין דרך עוד מפצל, תשתדלו להחליף אותו או לחבר אותו באופן ישיר לשקע.
  • יתכן כי נשרף במכונה מנוע או פיוז. באם קיימות כמה מהירויות בתוך מכונת קרח למכירה אבל רק המהירות המקסימלית הינה מתפקדת היטב, זו עדות לכך כי בקרת המהירות נפגמה במידה זו או אחרת ואף עליכם להתקשר עם היצרן, היבואן או המוכר שממנו רכשתם את המכונה הזאת.
  • עליכם לבחון במידה והמכל מחוזק כיאות לבסיס. הרבה סוגים של מכשיר קרח באים ביחד עם מתג ספציפי, אשר מונע מהם לפעול בלי מכל.

מה כל ההלומה מסביב אל  מכונת קרח  במגוון דגמים ? 

כאשר מערבלים את המים בתוך מכונת קרח סטנדרטית, האוויר באינטגרציה של הסכין מחמצן את הקרח ומשנה את הטעם ואף את המרקם שלו והן מסב להיפרדות של הנוזל מן הסיב. אל מטל ערבול סטנדרטי, מכונה לייצור קרח מוציאה את כל האוויר בטרם התחלה של מלאכת הערבול. אקט זה של הוצאת אוויר למעשה מונע את הפרוצדורה של התחמצנות והן מגן על ערך תזונתי של הקרח. הטעם ההדר אשר יוצא מן המכונה וכן הצבע הבוהק שלו אין מותירים מקום לספק – פשוט לגמרי נס הבריאה.
אז אמת ויציב כי אפשר להכין קרח בעל עת נתונה, בלי כל טרחה רבה, אבל אם קיים מכשיר שמקצר את התהליך, מדוע לא לעשות בו שימוש? אך לשתייה של נוזל ביחד עם קרח קיימות המון מעלות, כמו למשל – לימי קיץ יוקדים במיוחד, שכל שתייה מתחממת בשנייה, סיוע באכילה של פרי אשר התחמם מאוד. כמו כן, עבור מי מבינכם שבעד הליכה לכיוון תזונה נכונה בחיים שלכם, אין כמו משקה מרענן בליווי של קרח על גביו. עם שתייה של משקה מלווה על ידי קרח, מצהירים המון בני אדם עלייה ניכרת באכילה של תוצרת חיה ואף תוצרת טרייה, על עלייה ברמת החיים והן חיוניות של תפקוד הגוף שלהם אף בני אדם שהינם למעשה פירותניים או רואואיסטים בעלי הרבה ניסיון בתחומים הללו, מאושרים כי קיימת עבורם מכונת קרח למכירה על מנת לגוון לפעמים בתזונה של שתייה הגונה עם קרח, גלידה או רוטב פירות עסיסי. ובמידה וכבר לשתות משקה מרענן עם קרח, אז רק במכונות מזון של חברת פופקולנד, אשר מגנות על ערך תזונתי ואף מלאות באנטי חמצון.

השתייה הירוקה של  מכשיר קרח – 

אז אמת ויציב כי עדיף לשתות את המשקה שהינו טרי והן ללא כל חיתוך או כל איבוד, גם לא מינורי. אך שתייה של שייק בתוספת קרח הינה בעלת הרבה סגולות, כמו למשל – למידה של אכילת עלה ירוק או למידה להעדיף פרי חדש אשר לא במיוחד רגילים לטעום ממנו חדשות לבקרים. זאת ועודף בני אדם אשר מתחילים צעד התחלתי בתזונה חיה בדרך כלל מגלים קושי לאכול המון פרי או ירק ושתייה של שייק בליווי של קרח מסייעת רבות להרחיב את כמות האוכל החי במניו. עם שתייה של שייק ביחד עם קרח מן השכרת מכונת קרח אז אך ורק על ידי מכונות מזון להשכרה, אשר מגנות על הערך התזונתי אשר יש בו נוגד חמצון למכביר.

מכונה לייצור קוביות קרח- 23 ק"ג קרח ליום

קיבולת נפח מיכל: 15 ק"ג.
הספק: 270W
מידות: גובה 82 ס"מ- אורך 52.5 ס"מ - רוחב 50 ס"מ

מחיר:4100

מכונה לייצור קוביות קרח 40 ק"ג קרח ליום

קיבולת נפח מיכל: 15 ק"ג.
הספק: 430W.
מידות: גובה 82 ס"מ- אורך 52.5 ס"מ - רוחב 50 ס"מ

מחיר: 5150

מכונה לייצור קוביות קרח 60 ק"ג קרח ליום

קיבולת נפח מיכל: 28 ק"ג.
הספק: 485W.
מידות: גובה 89.5 ס"מ- אורך 58.5 ס"מ - רוחב 50 ס"מ

מחיר: 8,400

מכונה לייצור קוביות קרח 90 ק"ג קרח ליום

קיבולת נפח מיכל: 46 ק"ג.
הספק: 890W.
מידות: גובה 97 ס"מ- אורך 66 ס"מ - רוחב 65 ס"מ

מחיר: 11900

מכונה לייצור קוביות קרח 200-300 ק"ג קרח ליום

מכונה לייצור קוביות קרח 200 ק"ג קרח ליום קיבולת נפח מיכל: 125 ק"ג.
הספק: 980W.
מידות: גובה 171 ס"מ- אורך 84 ס"מ - רוחב 77 ס"מ
משקל: 130 ק"ג  
מכונה לייצור קוביות קרח- 300 ק"ג קרח ליום קיבולת נפח מיכל: 125 ק"ג.
הספק: 1100W.
מידות: גובה 171 ס"מ- אורך 84 ס"מ - רוחב 77 ס"מ
משקל: 135 ק"ג.  

מחיר: 21,000-27,000