מכונת נקניקיות

מכונת נקניקיות- פופקולנד מכירה והשכרת מכונות מזון מקצועיות

לפני הכל מי אנחנו? מדוע לקוחות רבים רוכשים מכונות דווקא מאיתנו? (ממש בקצרה)

1.חברתנו מייבא ומשווקת מכונות מזון מקצועיות משנת 2009 אשר היתנסו במשך שנים ברשת דוכני פופקולנד בקניונים ובתחום האירועים. (בקרו באתרנו בקטוגרית מוצרי הרשת ודוכני המזון!)

2.מגוון מכונות המזון באתרנו מוצעות גם במחלקת השכרת מכונות המזון בחברתינו ומושכרות מידי יום, (ניתן להשכירם בטרם הקניה לבחינת איכות המוצר.)

3.חברתנו תייעץ ותתאים עבורכם את המכונה המקצועית ביותר לפי דרישת העסק ולפי תפוקת היצור הרצויה, תמליץ על ספקי חומרי גלם איכותיים ובמחירים אטרקטיבים!

4. 12 חודשי אחריות עבור תקלות טכניות.

מכונת נקניקיות רולר כולל זכוכית מגן
ארץ יבוא: ארה"ב/סין.
יעוד המכונה: מכונה לצליית נקניקיות, הכוללת חופת זכוכית להגנה ולשמירת החום, 2 מתגים וטרמוסטאט ומנורת חימום.

המחירים אינם כוללים מע"מ, משלוח למכונה לכל רחבי הארץ בעלות 100 ש"ח.

כל המכונות כוללות אחריות יצרן לשנה לתקלות טכניות.

בנוסף אנו מספקים שירותי מכירה והשכרה למכונות ממגוון סוגים: מכונות פופקורן במגוון גדלים, מכונת צמר גפן ,מכונת קרפ צרפתי, מכונת וופל בלגי על מקל, מכונת פרוזן יוגורט ,  מכונת קרח ביתית, מכונת מיני פנקיקס, מכונת גזוז בטעמים, צ'יפסר – סיר טיגון חשמלי , מכונת שלג בטעמים, מפלי שוקולד במגוון גדלים להשכרה במחירים חסרי תקדים!  למגוון מכונות להשכרה לחץ כאן!

דגמים ועלויות:

מה הינו מכשיר להכנת נקניקיות ?

מכשיר נקניקיות הינו מכונה בצורת מלבן, אשר מורכבת ממסגרת של מתכת או לחלופין מנירוסטה. היסוד מורכב מן מתכת, אשר בתוכה קיים גוף חימום בתוך רול מן נירוסטה. הרול מחבר זה לזה בשרשרת והן מחובר למנוע, אשר מסובב אותם באופן איטי וכן הנקניקייה נצלית על גבי הרול באופן הומוגני. מעל לרול קיים ציפוי של זכוכית, אשר דרכו אפשר להבחין בנקניקייה, אבל הינו שומר עליה מפאת הצטברות של אבק וגם מפאת כוויה מן הרול הלוהט.

מכשיר נקניקיות מאוד קל עבור הפעלה וכן אין נדרש ידע מבעוד מועד. בזמן נטילה של מכונה להכנת נקניקיות יוענק עבורכם הסבר פרטי בעל פה, עמוד הבהרה בכתב וגם שירות של תמיכה בטלפון לכל זמן מכונת נקניקיות למכירה או של מכונת נקניקיות מקצועית להשכרה. השכרה של דוכן נקניקיות  עבור מסיבה מהווה תופעה שהולכת ומתעצמת בעשור האחרון בחלק מן טרנד שיח אשר אפשר לצרף לחגיגה, אשר אינו מצריך כמעט כלל וכלל להתעסק בו יתר על המידה.

מה ההבדל בין  מכונת נקניקיות אחת לרעותה ? 

מכשיר להכנת נקניקיות אחד בו הנקניקיות מתבשלות על גבי רול מן נירוסטה. הרול עצמו מחומם באמצעות גוף חימום אשר קיים בתוכו. זאת לעומת מכשיר להכנת נקניקיות שונה – בו הנקניקייה מושמת בתוך מיכל, בתחתית שלו קיים מגש מן נירוסטה, בעל חורים, אשר בתשתית שלו נמצא גוף חימום, אשר מרתיח את המים. האדים אשר מבצבצים ממנו הינם אשר מבשלים את הנקניקייה. מכשיר נקניקיות זה מהווה חוויה ספציפית, פשוטה עבור תפעול ואך בעלת הספק רב, די להשכיר מכונה להכנת נקניקיות בודדת, כדי להעניק שירות לשישים מוזמנים שלכם. כל מה שנדרש מכם הינו רק לחבר מכונת נקניקיות למכירה או מכונת נקניקיות מקצועית לחשמל, לכוונן אותה בהלימה להוראות התפעול, לשים עליה נקניקייה ואף בתום כמה דקות, היא מוכנה לטעימה.

המעלות של  דוכן נקניקיות – 

  • עבור מכונת נקניקיות קיים מנגנון של בטיחות, לשמירה על העושים שימוש של מכשיר להכנת נקניקיות.
  • מכשיר נקניקיות מורכב מן פלדת אל חלד מן החומר נירוסטה.
  • מכונה להכנת נקניקיות בעלת הנדסת אנוש מיטבית לשם ניקיון ואף לשם אחזקה שוטפת.
  • מכונת נקניקיות למכירה אחת מספיקה לסך בן כשישים מוזמנים.

עוד אינפורמציה הודות  מכונת נקניקיות מקצועית – 

דוכן נקניקיות להשכרה די קל עבור תפעול – הנכם עשויים לחבר אותו לחשמל, לכוון את מכונת נקניקיות בהלימה להנחיות ההפעלה, לשים את הנקניקייה ואף בתום כמה דקות הינה מוכנה לאכילה.

עבור מה הנכם צריכים לתת את הדעת שלכם כאשר מתעסקים בסוג של  מכשיר להכנת נקניקיות?

קודם כל, עליכם לבדוק – באיזו מסיבה הנכם רוצים, מה כמות המוזמנים של החגיגה עבורה הנכם מעוניינים להציע נקניקייה ובכמה עת, אילו דוכני מזון נוספים הנכם רוצים ליישם בחגיגה שלכם במקביל אל מכשיר נקניקיות ואף במידה ויש ברשותכם די כוח אדם מקצועי עבור כל זאת. הבחירה איזו מכונה להכנת נקניקיות יש לשכור תלויה ביותר בגודל ואף במיקום של המסיבה שלכם – בחגיגה עד חמישים אורחים, מספיקה בהחלט מכונת נקניקיות למכירה או מכונת נקניקיות מקצועית אחת. במסיבה של רב משתתפים, כדאי לכם לשכור אף שני דוכן נקניקיות , כדי להיטיב את השירות לקהל היעד שלכם והן למניעת מצב של תור משתרך או סיטואציה אשר בה יאזלו הנקניקיות.

המשמעות של השכרת  מכונת נקניקיות – 

כאשר מחליטים לשכור מכשיר להכנת נקניקיות, משמעותי לבדוק מי הינו היצרן של מכשיר נקניקיות, מה המצב של מכונה להכנת נקניקיות, מי הינו הספק של מכונת נקניקיות למכירה או מכונת נקניקיות מקצועית, אשר מספק לכם דוכן נקניקיות ואף הכי משמעותי – מה עליכם לעשות במצב של תקלה באמצע החגיגה. במידה ובחרתם מכונת נקניקיות בטיב מעולה דרך חברת פופקולנד – דוכני מזון והשכרת ציוד לאירוע – אין לכם מה לדאוג. במידה ויש לכם תקלה בתוך מכשיר להכנת נקניקיות במשך האירוע שלכם, חברת פופקולנד לא תזניח אתכם, היא תנסה בכל משאביה להחליף עבורכם מכשיר נקניקיות כולל הובלה, במהירות הבזק.

מכונת נקניקיות 5 גלילים-

  מידות: 585x225x250 מ"מ, צריכת חשמל: 1KW, משקל: 10 ק"ג.  

מחיר: 999 ₪

מכונת נקניקיות 7 גלילים-

-צריכת חשמל: 1.4KW -מידות: אורך : 330 ממ- רוחב 590 ממ- גובה : 420 ממ -משקל: 15 ק"ג -ניתן להניח על מכונת נקניקיות כ 30 נקניקיות -שתי ווסטי חימום על צלעות החימום לשליטה מקסימלית בחום . -נורת תאורה

מחיר: 1099 ₪

מכונת נקניקיות 9 גלילים-

-צריכת חשמל: 1.5 KW -מידות: אורך : 330 ממ- רוחב 590 ממ- גובה : 420 ממ -משקל: 20 ק"ג -ניתן להניח על מכונת נקניקיות כ 40 נקניקיות -שתי ווסטי חימום על צלעות החימום לשליטה מקסימלית בחום . -נורת תאורה

מחיר: 1299 ₪